Videos

SELENA GOMEZ, MARSHMELLO - WOLVES (BEHIND THE SCENES)

8. února 2018 v 14:26 | Uthande

SELENA GOMEZ ABOUT KEATON JONES

7. února 2018 v 19:29 | Uthande
Keaton Jones z Tennesee prožívá ve škole peklo. Spolužáci se mu vysmívají kvůli jeho vzhledu a neustále ho cíleně otravují. Chlapec je z toho pochopitelně nešťastný a do školy se bojí chodit. Jednoho dne se se svým problémem svěřil matce, která v moment, kdy jí syn s pláčem líčil, jaké zlé věci mu spolužáci provádějí, zapnula kameru, aby se všichni mohli později dozvědět, jak moc Keatona šikana trápí. Svou podporu mu vyjadřilo i mnoho slavných osobností, například Kevin Jonas, Demi Lovato, Justin Bieber, Chris Evans, Snoop Dog, Katy Perry, Jennnifer Lopez, LeBron James, Rihanna i Selena Gomez.

SELENA GOMEZ | WOMEN OF THE YEAR | BILLBOARD WOMEN IN MUSIC

10. ledna 2018 v 17:38 | Uthande
Selena se stala vítězkou letošní ceny Billboard - "Women of Music". V prohlášení šéfa společnosti Billboard Media Group bylo vyjasněno, že Selena Gomez je inspirací mladých žen po celém světě. V rámci toho natočila Selena krátký klip, ve kterém děkuje za cenu a povídá o své kariéře.

SELENA GOMEZ - "HAND IN HAND"

13. října 2017 v 19:45 | Uthande
Hurikán Irma je jistě jeden z nejvíce devastujících v historii USA, ale i celého světa. Není divu - v Karibiku překonala Irma několik meteorologických rekordů. Posuzování jejích škod může trvat i měsíce a přestavba zničených budov i roky. Nejhorší situace byla na území Floridy (např. Jacksonville na východním pobřeží). Jak informovala americká média, Irma měla místy takovou sílu, že seřadí mezi hurikány 3.kategorie. Na území Floridy zahynulo 5 osob, zatímco v Karibiku 38 osob. Selena se přidala k ostatním celebritám a pomohla charitativní organizaci "Hand In Hand", která úspěšně sbírá peníze na pomoc poškozeným. V rámci toho natočila krátký spot.

SELENA GOMEZ - FETISH (GALANTIS REMIX)

21. září 2017 v 17:07 | Uthande
Galantis je švédská hudební skupina skládající se z dvou členů, Christiana Karlssona a Linuse Eklöwa, kteří se specializují na taneční a elektronickou hudbu. Nejvíce je mají lidé spojené s takovými písněmi jako "Runaway" nebo "No Money". "Překvapení! Remix "Fetish" vyjde o půlnoci a Vy, lidi, inspirujte umění. Nemůžu se dočkat, až ho uslyšíte." - napsala Selena na svůj Twitter. Jaké jsou vaše pocity po poslechu remixu?

SELENA IN LYRICS FOR "A LIE" BY FRENCH MONTANA

10. září 2017 v 17:54 | Uthande
V pátek [14.07] vydal rapper French Montana své album "Jungle Rules". Na jaře prezentoval videoklip k singlu "Unforgettable" s hostem Swae Lee z hudební skupiny Rae Sremmurd. V červenci vydal videoklip k písni "A Lie" a do natáčení klipu zapojil i MaxeB a přítele Seleny - Abela Tesfaye (The Weeknd). V klipu se také párkrát objeví i A$AP Rocky. Ve slovech písně se zmíní i o Seleně.

HAIM COVER 'BAD LIAR'

6. září 2017 v 18:14 | Uthande
Indie skupina Haim, tvořená sestrami Este, Alanou a Danielle Haim, na rozhlasové stanici BBC 1 zazpívaly cover na píseň 'Bad Liar' od Seleny. Podívejte se:

TEASER "IT AIN'T ME"

16. března 2017 v 15:02 | Uthande
Dne 17. února byla vydána píseň, na které se podílí Selena s norským DJ - Kygem, který je také autorem písně. Čerstvý duoet - "It Ain't Me" slibuje, že bude velmi zajímavý a DJ se objeví na obálce ... společného singlu. "I had a dream, we were back to 17, summer nights… never growing up" - v nejnovější písni se Selena vrací do dob, kdy jí bylo sedmnáct a strávila nějaký čas letní noci. Jak již bylo uvedeno fanoušky, všechny prvky ukazují, že umělkyně vzpomíná na bývalého partnera Justina Biebera. Bohužel, neexistuje žádný náznak toho, že jsou tato tvrzení pravdivá. Selena opakovaně zdůraznila, že nikdy nebude chtít odpovědět na otázky týkající se jejího vztahu s Justinem. Ke spolupráci byli pozváni i Brian Lee, Ali Tamposi a Andrew Watt. Většina z nich stojí za úspěchem poslední písně Justina Biebera a DJ Snakea "Let Me Love You". V současné době se objevil teaser na video, u kterého zatím není známa premiéra nebo není známo, zda bude ve videoklipu i Selena.

TRAILER "IN DUBIOUS BATTLE"

1. února 2017 v 21:06 | Uthande
Ve filmovém světě je opět horko, protože na obrazovky přichází výroba v produkci Jamese Franca, založená na bestselleru Johna Steinbecka, scénáře Matta Ragera pod názvem "In Dubious Battle". Od chvíle, kdy bylo zveřejněno datum premiéry, který připadá na 17. února 2017, se začaly šířit drby a také se objevilo několik reklamních plakátů. Tento film je velmi očekávaný vzhledem k tomu, že je jedním z mála dramat podle knihy. Hlavní role obsadili: Selena Gomez, Natt Wolf, Josh Hutcherson, Vincent D'Onofrio, Analeigh Tipron, Zach Braff, Bray Cranston, Ed Harris, Robert Duvall a další. Film vyvolala řadu diskusí mezi kritiky. Příběh je o dělnických pracovnících ovoce v Kalifornii v roce 1930. Film potrvá 114 minut a do kin dorazí 17. února. S cílem podpořit tento film byl vydán další trailer, který slibuje, že bude film docela zajímavý.

SELENA SANG "ALL I WANT FOR CHRISTMAS" IN "CARPOOL KARAOKE"

17. prosince 2016 v 20:06 | Uthande
V červnu tohoto roku se Selena zúčastnila "Carpool Karaoke" Jamese Cordena. Kromě jejích písní zazpívala také píseň "All I Want For Christmas" od Mariah Carey jako vánoční speciál, který se vysílal ve čtvrtek, 15. prosince. Ve videu se objevili také Adele, Lady Gaga, Mariah Carey, Demi Lovato a Nick Jonas, Elton John a další. Podívejte se na následující video:

MANU GAVASSI AND OLIVIA HOLT COVER "HANDS TO MYSELF"

15. prosince 2016 v 17:35 | Uthande
V sobotu, 10. prosince, se konal Z Festival v Sao Paulu, Brazílie. Jednou z účinkujících byla i zpěvačka Manu Gavassi, která zazpívala cover "Hands To Myself". Podíveje se:


Zpěvačka a herečka Olivia Holt navštívila ateliér iHeartRadio pro podporu svého nového alba a představila skladby. Jednou z těch písní byl i cover "Hands To Myself". Podíveje se:

5 YEARS OF VIDEOCLIP "HIT THE LIGHTS"

17. listopadu 2016 v 11:31 | Uthande
"Hit the Lights" je píseň vytvořená od Leah Haywooda, Daniel Jamese a Tony Nilssona na třetím studiovém albu amerického kapely Selena Gomez And The Scene: "When The Sun Goes Down" (2011). Produkoval ji DreamLab a píseň byla vydána jako třetí singl na podporu alba dne 20. ledna 2012. Je třetím a zárověň posledním singlem z alba "When The Sun Goes Down". Píseň dostala pozitivní ohlasy ze strany hudebních kritiků, kteří chválili její klubovou atmosféru. Debutovala na "Canadian Hot 100" na #93 pozici. Videoklip k písni byl vydán 16. listopadu 2011, včera to bylo pět let od jeho vydání! Selena a její přátelé natáčeli videoklip v poli, pak v noci a ve městě. Píseň se začala hrát v rádiích v USA od 10. dubna.

IS CANADIAN BAND COPIED "SOBER" FROM SELENA?

11. listopadu 2016 v 21:55 | Uthande
Kanadská skupina "Courage My Love" byla založena v roce 2009, kdy měla své vzestupy, ale i pády. Mnohokrát získala svých pověstných "pět minut" a pak zmizela z hudební scény a hudba přestala těšit fanoušky. Selenators naštvalo, že kapela se dopustila přestupku v podobě vydání nového singlu "Stereo", který zní velmi podobně (a v některých částech i stejně) jako jedna z písní Seleny Gomez z alba "Revival", a sice "Sober"! Tato záležitost se týká hlavně amerických fanoušky naší Seleny, kteří "Stereo" začali poslouchat na Spotify, kde píseň dosáhla vrcholu "Top 50". Tato popularita hudby od Courage My Love mobilizovala fanoušky, aby zaslali několik zpráv prostřednictvím sociálních sítí k příspěvku kanadského týmu, který dosud na zprávy nereagoval. Díky své oficiální webové stránce její členové čelili případu, kterého, jak oni tvrdí, si nebyli vědomi, že vytvořili podobná instrumentální skladbu jako "Sober". Poté tedy vydali novou verzi "Stereo". Podívejte se na oficiální prohlášení členů skupiny a poslechněte si obě nahrávky. Slyšíte v tom nějakou podobnost?


Selena Gomez - Sober


Courage My Love - Stereo

COVER "HANDS TO MYSELF" IN AMERICAN BBC RADIO 1!

26. října 2016 v 12:54 | Uthande
Americká rocková kapela "Kings of Leon", která byla založena v Nashvillu, nedávno předělala na cover od Seleny Gomez třetí singl z alba "Revival", a to "Hands To Myself", který stále ještě čeká na druhý certifikát od VEVO za 200,000,000 zhlédnutí. K výsledkům tohoto singlu můžeme zahrnovat vrchol na americkém seznamu hudby. "Hands To Myself" v dubnu dosáhl vrcholu v American Top 40, kde se volí 40 nejvíce populárních písní v Americe (na základě Mediabase a reakci publika). Selena je 4. z deseti žen, kterým se podařilo dostat své 3 skladby ze stejného alba do horní části seznamu! Zpět ke coveru ... Skupina "Kings of Leon" sklízí úspěchy hlavně v Evropě, zejména ve Velké Británii. Soustředí se spíše na zámoří, ale stále se zajímají o písně Seleny Gomez, píseň jí věnovali v médiích v USA. Soubor účinkoval 4x v Polsku, ale pak udělali covery písní od jiných hvězd. Tentokrát však zpívali pro "Live Lounge" na BBC Radio 1. Na záznam se můžete podívat níže.

ADVERTISING PANTENE IN MEXICO!

8. října 2016 v 7:58 | Uthande
Být tváří jakékoliv značky není snadné, zvláště když distribuuje své výrobky či služby po celém světě, ale náše Selena to udělala, i když v tak mladém věku a s mnoha dalšími povinnostmi. Dokáže bez velkých problémů sladit tyto problémy. Jedná se především o "Coca-Cola" a "Pantene". Druhá z těchto společností spolupracuje se Selenou již několik měsíců. Jak jistě víte, "Pantene" je značka produktů pro péči o vlasy. Značka byla poprvé představena v Evropě. Je známo, že je jednou z nejlepších firem vyrábějící šampony a kondicionéry. Selena nedávno podpořila tuto propagační kampaň tím, že zveřejnila fotky na svém profilu na Instagramu, která je nyní jednou z nejoblíbenějších fotografií na uvedeném portálu (více zde). Nyní je čas na další kampaň. Selena oznámila událost na svém vlastním Snapchatu (@selenagomez). V poslední době se objevila v jiné reklamní a propagační značce, tentokrát v Mexiku.

DEMI LOVATO MENTIONS SELENA ON HER PARTICIPATION IN UNDERCOVER LYFT

11. září 2016 v 9:13 | Uthande
Demi Lovato se převlékla za řidičku a překvapila některé své fanoušky v účasti na "Undercover Lyft". Během jednoho z rozhovorů bylo citováno i jméno zpěvačky Seleny Gomez. Zmíněný rozhovor začíná na 2:43 minutě.


COMMERCIAL NEW ADVERTISED FOR SELENA PANTENE BRAZIL

10. září 2016 v 8:27 | Uthande
Jako propagace Pantene a zástupce značky v Brazílii se Selena objeví spolu s dalšími hvězdami pro nový obchod, který byl nedávno vypuštěn. Mluvila o jednom z produktů značky Pantene. Bohužel video je v portugalštině, protože v angličtině jsem ho nenašla. Podívejte se na následující video:

Selena Gomez Performs “Kill Em With Kindness” At We Day California on July 4

30. srpna 2016 v 17:32 | Uthande

Video: Selena Gomez on recordings of errors and backstage "Neighbors 2"

30. srpna 2016 v 12:26 | Uthande
V květnu tohoto roku byl vydán do českých kin film "Neighbors 2: Sorority Rising" v hlavních rolích se Zacem Efronem, Seth Rogen, Chloë Grace Moretz, Selenou Gomez a dalšími. DVD obsahuje nahrávky chyb a zákulisí filmu, ve kterém se Selena objevuje v obou záběrech.


Minuty: 1:24, 3:09, 3:13


Minuty: 3:23
 
 

Reklama
| Copyright © 2016 | Uthande |