Studio Photoshoots

12.12 - PHOTOGRAPHED FOR ? IN LOS ANGELES, CA [BTS]

8. února 2018 v 13:19 | Uthande
V úterý [12.12] Selena stanula před objektivem fotografa Alexiho Lubomirski, který fotí pro známé módní časopisy, např. "Harper's Bazaar" nebo "Vogue". O make-up se postaral jako vždy Hung Vanngo.GALLERY LINK:
Photoshoots > 2017 > Other [BTS/ Non Prof.] > PHOTOGRAPHED FOR ? IN LOS ANGELES, CA [9x]

BILLBOARD | DECEMBER 2017 ISSUE

6. ledna 2018 v 22:22 | Uthande
Šéf společnosti The Hollywood Reporter - Billboard Media Group vysvětlil v prohlášení, že Selena Gomez je inspirací mladých žen po celém světě. "Selena vládne nejen v hudebních žebříčkách, ale i neustále povzbuzuje ženy, aby byly upřímné a prosazovaly svůj názor. Selena nikdy neskrývá své myšlenky a používá svůj vliv na to, aby povzbudila ostatní, aby tak učinily. S radostí ji uděluji titul Woman of the Year" - čteno z prohlášení. Titul měla v minulosti i Lady Gaga, Taylor Swift, Katy Perry i Madonna. Selena si i přes její nedávné krušné období našla čas na focení pro důležitý časopis hudebního světa - "Billboard". Následující fotografie byly pořízené 30. října u Seleny doma (celý den ZDE). Fotografie také propaguje slavnostní udělení ceny "Billboard", které se konalo 30. listopadu. Selena vyhrála sošku a byla jmenována Ženou roku 2017.GALLERY LINK:

NEW PHOTO FOR "TIME MAGAZINE | FIRSTS"

12. listopadu 2017 v 16:27 | Uthande
Nedávno se objevila nová fotografie z photoshootu pro magazín Time (více ZDE).GALLERY LINK:
Photoshoots > 2017 > TIME MAGAZINE | FIRSTS [1x]

NEW PHOTO FOR "THE HOLLYWOOD REPORTER"

11. listopadu 2017 v 22:05 | Uthande
Dne 22.července 2016 bylo vydáno nové číslo časopisu "The Hollywood Reporter". Na obálce můžeme vidět Selenu spolu s Kevinem Hartem, americkým filmovým a televizním hercem a komikem, a Kevinem Systromem, známým podnikatelem. Stojí také za zmínku, že fotografie pořizoval Eric Davison, který pracuje pro známých časopisů, včetně "GQ" či "Vanity Fair", které jsou známé po celém světě. Nedávno se objevily nové fotografie z tohoto focení.


GALLERY LINK:

INSTYLE MAGAZINE | SEPTEMBER 2017 ISSUE (FASHION ISSUE)

16. září 2017 v 13:12 | Uthande
Selena se zase pro jednou objevila v prestižním magazínu "InStyle" - mezinárodní měsíčník pro ženy, který je zaměřený na módu, krásu a životním stylu hvězd. První vydání časopisu se objevilo na stáncích v roce 1994 v USA. Nedávno se Selena objevila na obálce zářijového vydání časopisu, ve kterém kromě krásných letních fotografií najdeme i některé překvapivé výroky hvězdy. Rozhovor, který pro časopis udělala, je velmi emocionální a intimní. Selena toho prozradila docela hodně. Dozvíte se za chvíli! Před několika měsíci se Selena rozhodla dát si pauzu od své kariéry. Důvodem byly deprese. Na začátku roku si Selena našla spřízněnou duši - Abela Tesfaye (The Weeknd), s nímž se zdá, že vytváří šťastný pár. Poté se zpěvačka velkoryse vrátila k showbusinessu a dostala se do nejdůležitějších časopisů. Jako výsledek začaly oči celého světa znovu následovat každý její pohyb. V novém vydání "InStyle" Selena vypráví o tom, jak se cítí být jednou z nejoblíbenějších celebrit na světě. Zkontrolujte fotografie a videozáznamy pořízené během relace fotografií. Podívejte se na fotografie v galerii a na malé videonahrávky.
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7

GALLERY LINKS:
Photogallery > Photoshoots > 2017 > INSTYLE MAGAZINE | SEPTEMBER 2017 ISSUE (FASHION ISSUE) [14x]
Photogallery > Magazine Scanes > 2017 > INSTYLE MAGAZINE | SEPTEMBER 2017 ISSUE [28x]
Photogallery > Photoshoots > 2017 > Other > INSTYLE MAGAZINE | SEPTEMBER 2017 ISSUE (FASHION ISSUE) [14x]

NEW PHOTO FOR "VOGUE AUSTRALIA"

6. září 2017 v 17:59 | Uthande
Ze dne na den se objevily nové fotografie z photoshootu pro 'Vogue Australia'. Jedná se o australský časopis o módě a životním stylu žen, kde byla Selena na titulní stránce v září 2016. Časopis je vydávaný od konce 19. století a v současné době je dispozici v 21 zemích po celém světě. V magazínu jsou publikovány články o životě celebrit, umění nebo o politice. 'Vogue' je považován za nejvýznamnější ženský módní časopis, takže je také velkou ctí být na obálce tohoto časopisu. Podívejte se na fotografie v galerii.GALLERY LINK:
Photogallery > Studio Photoshoots > 2016 > VOGUE AUSTRALIA | SEPTEMBER 2016 ISSUE [9x]

NEW PHOTO FOR "SATURDAY NIGHT LIVE"

6. září 2017 v 17:32 | Uthande
Jak jistě víte Selena se objevuje na jevišti nejen během turné, ale i při různých charitativních akcí a jiných, kde shromažďuje obrovskou publicitu, ale také v televizních pořadech. Jedním z nich je 'Saturday Night Live', což je týdenní dávka skečů od různých komiků pro zábavu lidí po celém světě. Pořad je vysílán z centra New Yorku. Selena se objevila v epizodě 23. ledna 2016 se třemi svými písněmi, "Good For You", "Same Old Love" a "Hands To Myself", jako zvláštní host a také nafotila mnoho propagačních fotografií, které se později objevovaly na spoustě billboardů a v reklamách. Zatím bylo publikováno jen několik fotografií. Selena na fotografiích je oblečená v bílé bundě, halence stejné barvy a v černých kalhotách nebo ve večerních šatech. Podívejte se na fotografie v galerii.GALLERY LINK:
Photogallery > Studio Photoshoots > 2016 > Saturday Night Live [18x]

NEW PHOTO FOR "THE NEW YORK TIMES"

1. srpna 2017 v 15:16 | Uthande
Denní světlo spatřilo nové outtakes Seleny ze zasedání pro účely New York Times. Jejich provedení se ujal David Walterbanks. Celé focení se konala za účelem podpory seriálu "13 Reasons Why", na jehož produkci se Selena podílí.GALLERY LINK:
Photogallery > Studio Photoshoots > 2017 > THE NEW YORK TIMES | MARCH 13, 2017 [2x]

NEW PHOTO FOR "THE HOLLYWOOD REPORTER"

1. srpna 2017 v 12:12 | Uthande
Rozhodně není žádným tajemstvím, že se Selena podílí na mnoha projektech. Patří mezi ně reklamy, např. "Pantene", "Coca-Cola". Můžu jmenovat mnoho projektů, ale pro tentokrát se budu psát o tom novějším. Dne 22.července 2016 bylo vydáno nové číslo časopisu "The Hollywood Reporter". Na obálce můžeme vidět Selenu spolu s Kevinem Hartem, americkým filmovým a televizním hercem a komikem, a Kevinem Systromem, známým podnikatelem. Stojí také za zmínku, že fotografie pořizoval Eric Davison, který pracuje pro známých časopisů, včetně "GQ" či "Vanity Fair", které jsou známé po celém světě. V současné době se objevily nové fotografie z tohoto focení. Podívejte se do galerie.GALLERY LINK:

NEW PHOTO FOR "MARIE CLAIRE"

1. srpna 2017 v 11:54 | Uthande
Módní fotograf Kai Z. Feng, známý po celém světě, pracuje s nejlepšími modely módních domů a také se objevuje na molech. Se Selenou pracoval během focení pro časopis "Marie Claire", které se konalo v červnu 2016. Doufejme, že se brzy opět sejdou s Fengem k navázání nové spolupráce, protože ve skutečnosti tyto fotografie potěší nejen oko, ale připomínají i dny příprav na "Revival World Tour". Snad se brzy dočkáme tohoto nádherného úsměvu a smyslu pro humor tváří v tvář Seleně, a to nejen na fotografiích. Na internetu se objevilo spoustu vyřazených snímků Seleny z focení pro účely tohoto časopisu. Do galerie jsem přidala více než 30 nových fotografii, které jsou ve velmi dobré kvalitě, takže se na ně pojďme podívat!GALLERY LINK:
Photogallery > Studio Photoshoots > 2016 > MARIE CLAIRE | JUNE 2016 ISSUE [31x]

11.04 - PHOTOGRAPHED BY PETRA COLLINS AT SALVATION MOUNTAIN IN NILAND,CA

30. července 2017 v 14:28 | Uthande
V úterý [11.04] si Selena vyšla s kamarádkami Theresou Marie, Petrou Collins, Annou Ballins a Ashley Cook na tajné focení do Salvation Mountain v Kalifornii. Fotografie mají Divokého západu. Podívejte se do galerie.

GALLERY LINKS:
Photogallery > Studio Photoshoots > 2017 > Other [Behind the scenes/ Non Professionals] > PHOTOGRAPHED BY PETRA COLLINS AT SALVATION MOUNTAINS IN NILAND,CALIFORNIA - APRIL 11 [9x]
Photogallery > Selena's Personal Picture > INSTAGRAM [1x]

THE NEW YORK TIMES | MARCH 13, 2017

13. dubna 2017 v 19:12 | Uthande
Selena nedávno poskytla rozhovor respektovaného časopisu "New York Times", který se zmínil o nadcházející preméře seriálu "13 Reasons Why" (více ZDE). Minisérie v produkci se Sel debutovala 31.března na Netflix. Nedávno také byly zveřejněn nový photoshoot, který nafotil Davida Walterbanks. Hvězda na sobě měla květinové šaty. Rozhovor a focení proběhlo pravděpodobně dne 13. března. Podívejte se na nové fotografie z photoshootu v galerii.GALLERY LINK:
Photogallery > Photoshoots > 2017 > THE NEW YORK TIMES | MARCH 13, 2017 [7x]

VOGUE MAGAZINE (US) | APRIL 2017 ISSUE

29. března 2017 v 20:11 | Uthande
Toto datum si zapamatujte! Je to totiž poprvé, kdy se Selena objevila na obálce jednoho z největších a nejrespektovanějších módních časopisů v USA - Vogue. Dle mého názoru má celé focení skvělé prostředí a sama Sel vypadá na fotografiích úchvatně. Brzy očekávejte i rozhovor. Podívejte se na nový photoshoot v galerii. Přidávám i krátké video ze zákulisí focení -> ZDE.GALLERY LINKS:
Photogallery > Magazine Scanes > 2017 > VOGUE MAGAZINE (US) | APRIL 2017 ISSUE [1x]
Photogallery > Photoshoots > 2017 > VOGUE MAGAZINE (US) | APRIL 2017 ISSUE [12x]
Photogallery > Screen Captures > Other > 16.03 - PHOTOSHOOT VOGUE MAGAZINE (US) [157x]

PHOTOGRAPHER KAI Z. FENG PUBLISHES NEW PHOTOS FOR "MARIE CLAIRE"

12. listopadu 2016 v 14:16 | Uthande
Módní fotograf Kai Z. Feng, známý po celém světě, pracuje s nejlepšími modely módních domů a také se objevuje na mole. Tentokrát se s fanoušky podělil o nové snímky pořízené pro časopis "Marie Claire", na jehož titulní straně byla náše Selena v červnu. Doufejme, že se Selena opšt brzy setká s Kaiem na nové spolupráci, protože tyto fotografie opravdu potěší oko, a mimochodem připomínají dny přípravy na "Revival World Tour". Možná, že brzy uvidíme tento nádherný úsměv a smysl pro humor na tváři Seleny, a to nejen na fotografiích, ale i ve skutečném životě. Podívejte se na zcela nové / staré snímky, který jsou v naší galerii.


GALLERY LINK:
Photogallery > Studio Photoshoots > 2016 > Maria Claire

NEW PHOTO FROM "SATURDAY NIGHT LIVE"

2. listopadu 2016 v 19:19 | Uthande
Jak víte, náše Selena se objevila na scéně a to nejen během tour, charitativních či jiných událostí, ale také v televizních pořadech. Jedním z nich je "Saturday Night Live", což je týdenní dávkou komiků a vůdčích osobnostech ze světa zábavy. Program je vysílán ze srdce New Yorku. Pořad se Selenou vysílali 23. ledna tohoto roku, přičemž zazpívala své tři kultovní hity: "Good For You" (1. singl z "Revival"), "Same Old Love" (2. singl z "Revival") a "Hands To Myself" (3. singl z "Revival", původně měla být "Nobody"). Byla pozvaná jako speciální host, aby propagovala pořad a pak bylo vytvořeno mnoho billboardů a reklam. Dosud bylo publikováno jen pár fotek s ní. Selena má na fotografiích bílou bundu, halenku ve stejné barvě a černé kalhoty nebo večerní šaty. Více fotografií jsem nahrála do galerie.Photogallery > Studio Photoshoots > 2016 > SNL

NEW PHOTO FOR "THE HOLLYWOOD REPORTER"

2. listopadu 2016 v 18:57 | Uthande
Také není tajemství, že náše Selena se podílí na mnoha projektech. Patří mezi ně reklamy, na kterých můžeme vidět Selenu na obalech známých značek, jako například "Pantene". Je také třeba poznamenat, že nejen svoji tvář propaguje Selly pro její poslední album, ale i texty, jako například "Love You Like Love Song" pro "Coca-Cola". Mohla bych jmenovat mnoho a mnoho reklamních kampaní a projektů naší Sel, ale tentokrát budu psát o té novější. Dne 22. července byl vydán časopis "The Hollywood Reporter", na jehož titulní straně se objevila Selena. Je tam spolu s Kevinem Hartem, americkým filmovým a televizním hercem a komikem, a Kevinem Systromem, známým podnikatelem. Je také třeba poznamenat, že fotografie pořídil Eric Davison, který pracuje pro časopisy známé po celém světě, včetně "GQ" nebo "Vanity Fair". V nedávné době byla zvěřejněna další fotografie z tohoto photoshootu. Možná, že se jich ještě objeví více.Photogallery > Studio Photoshoots > 2016 > The Hollywood Reporter

SESSION FOR JAPAN "IN ROCK"

26. září 2016 v 19:14 | Uthande
Naše Selena neztrácela čas během svého dlouhého mezipřistání během "Revival Tour" v hlavním městě Japonska, Tokiu. Byla tam dva koncerty. Show se konala přesně dne 4. srpna. Čtyřicátádevátá, podle pořadí, show a šestá v Asii se konala v aréně "Tokyo International Forum", která má kapacitu asi 5000 fanoušků. Gomez také změnila pár novým kostýmů a make-up. Po koncertě šla Selena s jejími přáteli do jednoho z klubů. Během svého pobytu navštívila redakci časopisu "Rock", který je známý především v Japonsku. Pro tuto chvíli byly zveřejněny tři velmi kvalitní fotografie, které můžete vidět v galerii. Byly utvořeny v atmosférickém prostředí. Selena má na sobě černé šaty šité na míru, šťastně pózovala fotografovi a diskrétně se dívala do objektivu.


Photogallery > Studio Photoshoots > 2016 > "In Rock"

Selena Gomez Covers VOGUE Australia September

8. srpna 2016 v 7:57 | Uthande
Poté, co byla poprvé na obálce časopisu Vogue v brazilské edici vedle Nicolase Ghesquiere, Selena Gomez zdobí nejvýznamnější časopis ve světě módy již podruhé, nyní v australském vydání. Na novinových stáncích bude k dispozici od 15. srpna. Nachází se tam rozhovory o jejím osobním i profesním životě. Podívejte se na ukázky z rozhovoru poskytnutého spolu s fotografiemi:


Photogallery > Magazine Scanes > 2016 > VOGUE AUSTRALIA

Revival Tour: Selena Gomez in Bangkok Streets Photoshoots

31. července 2016 v 21:42 | Uthande
Selena Gomez nahrála nové fotografie na její Instagram během jejího "Revival Tour" v Bangkoku, Thajsko.


Photogallery > Studio Photoshoots > 2016 > Revival Tour in Bangkok, TH

Selena Gomez ‘The Hollywood Reporter’ Photoshoots + BTS Videos

18. července 2016 v 8:49 | Uthande
Selena Gomez pózuje pro 22. červencové vydání časopisu The Hollywood Reporter.Ryan Butler zveřejnil propagační vyřazené fotografie z "Revival Tour"

17. července 2016 v 22:47 | Uthande
Návrhář Ryan Butler, který je zodpovědný za editaci Revival Tour fotografií pro sociální sítě, publikoval na svém Twitter účtu, různé propagační obrazy, které byly vyřazeny během focení pro mediální turné. Podívejte se na ně ve vysokém rozlišení níže.

 
 

Reklama
| Copyright © 2016 | Uthande |