Social Media Networking Sites

OTHER INSTAGRAM #26

8. února 2018 v 14:56 | Uthande
Selena se nejednou vyjádřila, že rodina a přátel jsou hlavní součástí jejího života. S blížícími s Vánocemi se rozhodla navštívil svůj rodný Texas, kde strávila spoustu času se svou sestřenicí Priscillou Deleon a jejími známími. Příbuzná Seleny se připravuje na svoji svatbu a proto se vydali v pátek [22.12] do obchodů vybírat svatební šaty. Také Selena potkala pár fanoušků a vyfotila se s nimi.

GALLERY LINKS:
Social Media Networks > Instagram > JILLIAN GARZA [2x]
Fan Photo > 2017 > DECEMBER [9x]

OTHER INSTAGRAM #25

8. února 2018 v 13:02 | Uthande
Americký seriál "13 Reasons Why" vysílaný službou Netflix se těší ohromné popularitě. Je postavený na bestsellerové knize "Proč? 13x proto" od Jaye Ashera. Původní hlavní roli v seriálu měla dostat právě Selena, ale odmítla a nechala prostor novým mladým tvářím. Míslo hraní se usadila do produkce. Netflix ještě oficiálně nevydal informace na téma nové série, ale mimo to se již setkali účinkující i produkce a diskutovali o 2. sérii.

GALLERY LINKS:
Selena's Personal Picture > INSTAGRAM [2x]
Social Media Networks > Instagram > THERESA MARIE MINGUS [1x]
Social Media Networks > Instagram > CHRISTIAN NAVARRO [2x]
Social Media Networks > Instagram > KATHERINE LANGFORD [1x]
Social Media Networks > Instagram > ANNE WINTERS [1x]

23.11 - THANKSGIVING DAY

10. ledna 2018 v 16:57 | Uthande
Den díkůvzdání - tento svátek spadá na čtvrtý čtvrtek v listopadu. Tento den spojuje většinu Američanů bez ohledu na jejich náboženství. Je to čas, kdy se Američané shromažďují spolu s rodinou a přáteli u slavnostní večeře. Peče se krocan s nádivkou a brusinkovou omáčkou a jako dezert se podává dýňový koláč. Důležitým prvkem je odříkání modlitby před započetím, nebo po ukončení hostiny. Další tradicí je společné sledování amerického fotbalu. To je také případ Seleny a její rodiny a přátel. Zpěvačka přijela do svého rodného Texasu, kde strávila čas se svými nejbližšími. Během společné oslavy Thanksgiving Day se objevilo několik fotografií.GALLERY LINKS:
Social Networks Picture > Instagram > JAN HAYES [2x]
Social Networks Picture > Instagram > VANESSA LOPEZ [2x]
Social Networks Picture > Instagram > MADISON GAGE [1x]
Fan Photos > 2017 > NOVEMBER [2x]

OTHER INSTAGRAM #23

17. listopadu 2017 v 23:09 | Uthande
Selena nebyla několik dní viděna paparazzi, tudíž se neobjevily žádné candids fotografie. Její přátelé to však nezanedbali a na Instagram postli hned několik fotografií, kde se objevuje i Selena. Důvodem toho byla narozeninová oslava jejich známého Stephena Starka, které se zúčastnila i Seleny asistentka Theresa Marie Mingus, Adam Spoont, Alec Orso, modelky Cayley King a Moy Berg nebo herec Timothée Chalamet. Skupinka přátel se sešla v newyorkské restauraci The Spotted Pig, kde vaří hlavně britskou kuchyni. Jak můžeme vidět na následujících fotografiích, Selena se na oslavě skvěle bavila.GALLERY LINKS:
Social Networks Picture > Instagram > THERESA MARIE MINGUS (TMARIE247) [2x]
Social Networks Picture > Instagram > MOA ABERG (MOAABERG) [1x]
Social Networks Picture > Instagram > XHESIKA BERBERI (XHESIKABERBERI) [1x]
Social Networks Picture > Instagram > SAMMIE YOCHELSON (SAMMIE_YOCHELSON) [1x]

SELENA GOMEZ ABOUT DEMI LOVATO

11. listopadu 2017 v 22:48 | Uthande
Odvaha Seleny, že promluvila o své chorobě k médiím, imponuje jejím fanouškům po celém světě. Hrdí jsou na ni i její dávní přátelé, jako je Demi Lovato. "I think that she is a very strong woman. I'm very happy and proud of her" řekla Demi Lovato v rozhovoru pro magazín "People" po svém koncertě v Los Angeles. Selena a Demi se znají již spoustu let. A to se nezměnilo dodnes. Seznámily se na začátcích svých kariér na Disney Channel. V roce 2014 Demi přiznala, že ona i Selena dospěli a vydaly se zcela jiným směrem. O rok pozdějí spolu zapózovaly na jedné fotografií. Dnes se obě navzájem plnš podporují, a proto napsala Selena komentář pod jednu fotku Demi na Instagramu.

OTHER INSTAGRAM #21

23. září 2017 v 22:09 | Uthande
Nedávno jsem psala, že má Selena navázat spolupráci s Marshmello, DJem a tvůrcem elektronické taneční hudby. Ten získal své první mezinárodní uznání tím, že zremixoval písně od Zedda a navázal spolupráce s umělci, jako Omar LinX, Ookay, Jauz nebo Slushii. V lednu 2017 vydal svoji píseň "Alone", která se dostala do "Billboard Hot 100". Od té doby, kdy napsal Seleně na Twitter blahopřání k narozeninám, se nic nového o spolupráci neobjevilo, jen pár fotografií s fanoušky a pár fotografií od make-up artisty Hunga Vanngo. Podívejte se na fotografie v galerii a na malé videonahrávky.1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14

GALLERY LINKS:
Photogallery > Selena's Personal Pictures > INSTAGRAM STORIES [2x]
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > HUNG VANNGO (HUNGVANNGO) [3x]
Photogallery > Fan Photos > 2017 > AUGUST [18x]

TWITTER #1

12. září 2017 v 16:35 | Uthande
Marsmello je DJ a tvůrce elektronické taneční hudby. Jeho identita je zatím neznámá, protože se na svých tanečních koncertech objevuje výhradně s maskou na hlavě a to v podobě velkého marshmello. Své první uznání získal na světové scéně za remix písně "Beautiful Now" od Zedda. Dále spolupracoval např. s Omar LinX, Ookay, Jauz nebo Slushii. V roce lednu 2017 vydal svoji píseň "Alone", která se dostala do "Billboard Hot 100". Marshmello napsal na twitter Seleně blahopřání k 25. narozeninám a zároveň tak i potvrdil spolupráci na novém albu.

SELENA'S 25TH BIRTHDAY IN NAPA VALLEY, CA

10. září 2017 v 17:37 | Uthande
To nejdůležitější v životě Seleny jsou její přátelé a rodina. Skupinka jejích přátel zorganizovala překvapení v podobě výletu do Napa Valley, Kalifornie, aby tam oslavily Seleny 25.narozeniny. Tuto událost uskutečnili v sobotu [15.07]. Na tomto výletě se objevily její kamarádky jako Raquelle Stevens, Courtney Barry, Ashley Cook, Caroline Franklin, Marissa Marino, Francia Raisa, Irlanda Almendarez a Elyse Roberson. Napa Valley je kalifornská legendární oblast s vinicemi, kde se pěstuje kvalitní víno, které cestovatelky ochutnaly. Selena se ve společnosti svých přátel skvěle bavila v drahém hotelu s výhledem na protější kopec. Podívejte se na fotografie v galerii a na malé videonahrávky.

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10

GALLERY LINKS:
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > CAROLINE FRANKLIN (CARO_FRANKLIN) [2x]
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > COURTNEY BARRY (COURTNEYJBARRY) [2x]
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > MARISSA MARINO (_MARISSAMARINO) [1x]
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > RAQUELLE STEVENS (RAQUELLESTEVENS) [4x]

MANDY TEEFEY'S BIRTHDAY IN LOS ANGELES, CA

1. srpna 2017 v 11:23 | Uthande
Krátce poté, co odešli Selena s Abelem z druhého dne festivalu Coachella [16.04], přišli na rodinou oslavu narozenin mámi Mandy. Párty se konala v Los Angeles, kde oslavovali netradičním způsobem - hráli bowling a bruslili. Objevily se samozřejmě i fotografie a nahrávka, které jsou již v galerii.GALLERY LINK:
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > MANDY TEEFEY (KICKED2THECURBPRODUCTIONS) [2x]

OTHER INSTAGRAM #18

13. dubna 2017 v 14:20 | Uthande
Ve středu [21.03] Selena oslavila 25. narozeniny s jednou z jejích nejbližších lidí - její přítelkyní Raquelle Stevens. Zpěvačka šla se skupinou přátel do jedné z restaurací v centru Los Angeles, Kalifornie. V její společnosti se objevili i: Ashley Cook, Courtney Barry, Theresa Marie, Elie nebo sestry Sama a Haya Khadir. Její přátelé zveřejnili na Instagramu několik fotografií a videí, z nichž můžeme vidět, že hned po večeři se vrátili do domu Raquelle Stevens a tam strávili zbytek večera. Selena si oblékla krásné bílé šaty se skvělým střihem pro tuto příležitost. Podívejte se na fotografie v galerii a na videa níže.

1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11

GALLERY LINKS:
Photogallery > Social Media Networking Sites > Instagram > REBEKA_W (REBEKA WALTERS) [1x]
Photogallery > Social Media Networking Sites > Instagram > SIMIHAZE (SAMA & HAYA) [1x]

OTHER INSTAGRAM #17

13. dubna 2017 v 13:03 | Uthande
Selena se vrátila zpět do Los Angeles! V pondělí odpoledne [20.03] se Selly objevila na scéně focení pro Pantene. Na místě byl také přítomen její tým: Hung Vanngo (make-up), Theresa Marie Mingus (zástupce), Chris Classen (stylista) a Amy Rosoff Davis (osobní trenérka). Ten den na jejich sociálních médiích přibyly nové příspěvky. Selena aktualizovala Instagram Story novými videi a fotkami. Všechny záznamy naleznete níže:1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7

GALLERY LINKS:
Photogallery > Social Media Networking Sites > Instagram > HUNGVANNGO (HUNG VANNGO) [1x]
Photogallery > Social Media Networking Sites > Instagram > AMYROSOFFDAVIS (AMY DAVIS) [1x]
Photogallery > Selena's Personal Pictures > INSTAGRAM STORIES [2x]

OTHER INSTAGRAM #16

16. března 2017 v 14:30 | Uthande
Selena se nedávno zastavila za svým přítelem Abelem v Evropě, kde ho doprovázela během jeho turné. Bohužel, 1. března se musela vrátit zpět do Atlanty, kde se setkala s částí svého týmu. Na fotograiích pořízených na letišti v Atlantě nebyla Sel zrovna v nejlepší náladě (více ZDE)! Selena také navštívila svůj domov v Dallasu, Texas, kde trávila čas se svou rodinou. Selena se rozhodla nadýchat se čerstvého vzduchu s celou rodinou a oslavila narozeniny své tety - Lavedy Gage. Na instagramu se také objevily fotografie od členů její rodiny z oslavy. Myslím, že jí to moc sluší a že si oslavu užila.

GALLERY LINKS:
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > MADISONELIZABETHGAGE (MADISON GAGE) [1x]
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > MICAH.HOLMES (MICAH HOLMES) [1x]
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > TIMOTHY.HOLMES15 (TIMOTHY HOLMES) [1x]
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > LAVEDAGAGE (LAVEDA GAGE) [3x]

OTHER INSTAGRAM #15

3. března 2017 v 22:44 | Uthande
V neděli [19.02] si Selena dala krátký trénink s přáteli. Těsně po cvičení si vzala vůz a společně s Ashley Cook, Aodhan King, Raquelle Stevens a Paulem Jason Klein vyrazili do obchodu s potravinami na okraji Los Angeles, Kalifornie, kde zpěvačka potkala i pár fanoušků. O několik hodin později šla skupina na koncert organizovaný kostelem Hillsong, který Selly často navštěvuje. Během akce několikrát aktualizovala svoje Instagram Story, kde kromě dát se objevily i pozitivní emoce spojené s událostí, také posílala pozdravy. Večer také náležel momentům v dobré společnosti. Selena zveřejnila na Instagram Story fotografii, kde si dávají pizzu. O několik okamžiků později sdílela pár videí s přáteli. Zpěvačka kladla důraz na komfort a oblékla si černý svetr a modrou pokrývku hlavy. Fotografie najdete v galerii:

GALLERY LINKS:
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > STORIES - OTHERS [1x]
Photogallery > Fan Photos > 2017 > FEBRUARY [1x]
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > HUNGVANNGO (HUNG VANNGO) [1x]
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > KICKED2THECURBPRODUCTIONS (MANDY TEEFEY) [2x]

OTHER INSTAGRAM #14

21. ledna 2017 v 23:37 | Uthande
SELENA a THE WEEKND se stali nedávno nejžhavějším párem showbyznysu. Pro zpěvačku je to údajně nejen romance, ale i první zralý vztah v životě. Nepotvrzené zdrojů informovaly, že umělci se scházejí pravidelně od začátku prosince 2016. Kolují zvěsti i o tom, že tento pár je marketingovým trikem. V časopise "PEOPLE" psali svědci, kteří byli požádáni o informace z restaurace. "Vypadali spokojeně. Byli jako pár. Moc jim to spolu slušelo. Objednali si těstoviny a krmili se navzájem. Bavili se spoli, vypadali šťastně a hodně se smáli." říká časopisu svědek. Ale je to pravda? Zatím to nebylo na 100% potvrzeno. Za to, byla SELENA spatřena, když objímala a políbila ABELA MAKKONENA TESFAYE, známý jako THE WEEKND, 10.01. v SANTA MONICE. Více informací se o tomto předešlém setkání neobjevilo. Ve čtvrtek [19.01] se však ABEL, SELENA, DJka ALLIE TEILZ a AVALON setkali v exkluzivní restauraci "TENANTS OF THE TREE" v LOS ANGELES, CA. Objevili se i nové fotografie z tohoto dne na INSTAGRAMU a INSTAGRAM STORIES. Podívejte se na některé z fotografií.


GALLERY LINKS:
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > OTHERS 1x
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > STORIES - OTHERS 1x

OTHER INSTAGRAM #13

17. ledna 2017 v 21:49 | Uthande
JULIA MICHAELS právě vydala svůj debutový singl "ISSUES" minulý pátek [13.01]. Píseň je demo jejího hlasu. V pozadí je slyšet hudba nebo DJ. JULIA je také skladatelka několika úspěšných děl ve světě hudby v mnoha žánrech. Byla také zodpovědná za psaní několika písní pro SELENU, např. "UNDERCOVER" z debutového sólového alba "STARS DANCE", "GOOD FOR YOU" a "HANDS TO MYSELF" a drtivou většinu písní z posledního alba "REVIVAL" napsala s pomocí JUSTINA TRANTERA. Během včerejšího rána zveřejnily tyto tři umělecké duše na jejich vlastních INSTAGRAMECH nahrávky, které byly zaznamenány během práce ve studiu v polovině prosince 2016. Také byla zvěřejněna fotografie z nahrávacího studia, kde si SELENA upravuje svůj make-up. K fotografii byl dovětek "MUSIC AND LOVE" (více ZDE). Takže můžeme říci, že SELENA opět pracuje s JUSTINEM TRANTEREM na příštím albu. Přísěvku dali follow LAUREN JAUREGUI ("FIFTH HARMONY"), ARIANA GRANDE i NICK JONAS. Myslím si, že, pokud tito umělci spolupracují se SELENOU na novém albu, mohli bychom uslyšet novou hudbu na přelomu druhého a třetího čtvrtletí tohoto roku. Jen buďte trpěliví, protože SELENA se chystá objevit na "IHEARTRADIO SUMMIT 2017", během kterého umělci prezentují svoji novou hudbu! Podívejte se na nyhrávky z INSTAGRAMU.

OTHER INSTAGRAM #12

13. ledna 2017 v 19:30 | Uthande
MERT ALAS je známý svými focením pro časopisy VANITY FAIR, VOGUE, W, GQ a LOVE. Na INSTAGRAM publikoval fotografii, na které je polonahá SELENA. Dokazuje to nová fotografie, které se SELENA v poslední době zúčastnila. Můžeme jen čekat na další nové informace, které by mohly vést ke spolupráci těchto dvou umělců.GALLERY LINKS:
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > OTHERS 1x

OTHER INSTAGRAM #11

13. ledna 2017 v 18:37 | Uthande
V neděli [08.01] překvapila SELENA své fanoušky a zveřejnila svůj krátký live chat přes svůj účet na INSTAGRAMU. Brzy po jeho ukončení šla SELENA se svými kamarády na pláž v Malibu, kde ji doprovázely RAQUELLE STEVENS, ASHLEY COOK a sestry SAMA a HAYA KHADRA. Podívejte se na dvě nové fotografie.GALLERY LINKS:
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > RAQUELLESTEVENS (RAQUELLE STEVENS) 1x
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > SIMIHAZE (SAMA & HAYA) 1x

RARES #1

9. ledna 2017 v 19:20 | Uthande
Včera [08.01] byly zveřejněny vzácné fotografie SELENY z doby natáčení televizního seriálu "WIZARDS OF WAVERLY PLACE", z natáčení filmu "Behaving Badly" a další. Podívejte se:


GALLERY LINKS:
Photogallery > Social Networks Picture > Other > RARE 22x

OTHER INSTAGRAM #10

9. ledna 2017 v 19:02 | Uthande
Sobotní večer [07.01] strávila SELENA s JUSTINEM RUSSO z televizního seriálu "WIZARDS OF WAVERLY PLACE". Fanoušci říkají, že se rozhodli se sejít, aby oslavili 5. výročí poslední epizody seriálu. Dalo by se říci, že sitcom představil SELENU GOMEZ, DAVIDA HENRIEHO a JAKEA T. AUSTINA ve světě showbyznysu. Díky tomuto projektu jsme je ho mohli sledovat nejen v sériálu, ale i v celovečerních filmech nominovných pro řadu ocenění a vyznamenání. SELENA se setkala s DAVIDEM. Nevím přesně, zhruba kolik času uplynulo od posledního jejich setkání. Serialový JUSTIN a ALEX se s námi podělili o detaily večera, které dali na vlastní INSTAGRAM STORIES. SELENA vydala 10 videí a DAVID jen 2. Na první nahrávce nás SELLY a DAVID pozdravují. Od prvního okamžiku, kdy vidíme SELENU s humorem a s šampaňským, se s největší pravděpodobností setkání konalo v domě DAVIDA. SELENA byla v černém svetru a v lehkých kalhotech. Vlasy měla svázané do drdolu. Na nahrávkách mluví přátelé o osudu ALEX, JUSTINA a MAXE v "WIZARDS OF WAVERLY PLACE". DAVID na jedné z nahrávek ukazuje svou zarámovanou hůlku, s kterou v seriálu kouzlil. SEL pro ni má také své čestné místo v domě, o čem kdysi mluvila v jednom rozhovoru.
GALLERY LINKS:
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > OTHERS 1x

NEW YEAR'S EVE 2016

3. ledna 2017 v 17:28 | Uthande
Selena si pronajmula dům v BIG BEAR LAKE, KALIFORNIE, kde slavil nový rok a chvíle se svými kamarády. Mezi nimi byli ASHLEY COOK, COURTNEY BARRY, RAQUELLE STEVENS a BENJAMIN HOUSTSON. Některé fotografie z oslavy byly zveřejněny na Instagramu. Podívejte se:GALLERY LINKS:
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > OTHERS 5x
Photogallery > Fan Photos > 2017 > JANUARY 1x

CHRISTMAS 2016

31. prosince 2016 v 15:58 | Uthande
Byly zveřejněny nové fotografie SELENY v předvečerním čase a vánoční oslavy s rodinou.

GALLERY LINKS:
Photogallery > Social Networks Picture > Others > CELEBRATING CHRISTMAS WITH FAMILY IN TEXAS - DECEMBER 2016 5x
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > OTHERS 5x

SPOTIFY #2

28. prosince 2016 v 18:24 | Uthande
Ze dne na den dostávají SELENATORS novou várku důvodů, proč být na SELENU hrdí. Její kariéra se opět rozrůstá, ale nejde jen o tu hudební, ale i o tu herckou. Selena je totiž vyhledávanou, pokud jde o filmovou produkci, nebo se stane propagátorkou nějaké značky. Její třetí úžasný singl "HANDS TO MYSELF" z alba "REVIVAL" přesáhl 300.000.000 přehrání na hudebním portále SPOTIFY. Není divu, protože SELENA je sedmý nejčastěji poslouchaný umělce v roce 2016 (více ZDE). O píseň byl velký zájem v mnoha zemích, z kterých dostala píseň jednotlivé certifikáty. Tato píseň získala platinu v AUSTRÁLII, ITÁLII, USA, KANADĚ, na NOVÉM ZÉLANDU a ve ŠVÉDSKU (2x). Ve VELKÉ BRITÁNII získala stříbro a ve SPOJENÉM KRÁLOVSTVÍ, ITÁLII, DÁNSKU, AUSTRÁLII, na NOVÉM ZÉLANDU fanoušci SELENY porazili hranici 20.000 prodaných kusů a získala "Zlatou desku". Kromě toho, hudební video "HANDS TO MYSELF" v nejbližší době překročí hranici 200.000.000 zhlédnutí a tím získá druhý certifikát VEVO. Ačkoli byla píseň vydána v roce 2015, časopis "BILLBOARD" se neobtěžoval dát písničku do svého žebříčku nejlepších písní roku (více ZDE). Píseň byla také několikrát předělána mnoha umělci (více ZDE a ZDE).

OTHER INSTAGRAM #7

17. prosince 2016 v 23:22 | Uthande
Na počátku tohoto týdne se objevily zvěsti o tom, že SELENA podepsala smlouvu se značkou COACH, které bude dělat novou tvář. COACH je známá značková firma pro doplňky. Včera, 16. prosince, to bylo oficiálně potvrzeno. Přes TWITTER a INSTAGRAM sdílela značka fotografii se svým kreativním ředitelem STUARTem VEVERSem, který představuje SELENU. Kromě toho poskytl krátký rozhovor pro NEW YORK TIMES.
GALLERY LINKS:
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > OTHERS 3x
Photogallery > Social Networks Picture > Twitter > OTHERS 1x
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > SELENAGOMEZ 1x

OTHER INSTAGRAM #6

16. prosince 2016 v 21:40 | Uthande
Po 90-ti denní pauze, kdy se zaměřila na svou osobní péči (a comebacku na AMERICAN MUSIC AWARDS 2016), je SELENA zpět a připravena k práci. Ve skutečnosti je už zpátky ve studiu! Na INSTAGRAMu zveřejnil skladatel JUSTIN TRANTER fotografii, kde si SELENA dává malou pauzu od nahrávání a líčí si svůj oční make-up pomocí produktů od HOURGLASS COSMETICS. JSTIN TRANTER je zodpovědný za hity BRITNEY SPEARS, NICKa JONASe, FIFTH HARMONY a GWEN STEFANI. Titulek je jednoduchý ("MUSIC AND LOVE"), ale skutečnost, že TRANTERova partnerka pro skládání písní, JULIA MICHAELS, která byla také označena na fotce, odhaluje více o druhu hudby, na které SELENA pracuje. Tato dvojice je odpovědná za mnoho z SELENY hitů, včetně "SLOW DOWN", "HANDS TO MYSELF" a "GOOD FOR YOU". Dále také složili výbornou taneční píseň od JUSTINa BIEBERa "SORRY".


GALLERY LINKS:
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > OTHERS 1x

SNAPCHAT: AMY ROSOFF DAVIS AND THERESA MARIE #1

11. prosince 2016 v 16:57 | Uthande
Od minulého víkendu Selena nepřidala žádné nové příspěvky na své sociální sítě, a to i přesto, že fanoušci očekávají nové publikace. Ale nakonec se začátkem víkendu Selly objevila znovu! V pátek odpoledne (09.12.) a pravděpodobně i zbytek soboty strávila Selena ve společnosti osobní trenérky - Amy Rosoff Davis a její asistentky Theresa Marie. Amy dala o svém selkání vědět prostřednictvím sociálních sítí - Instagram, Snapchat nebo Twitter. Objevil se několikasekundový záznam. Selena zkoušela s Amy nové filtry na Snapchatu. Bohužel nevíme, kde byly provedeny nahrávky, ale můžeme předpokládat, že to bylo v Los Angeles. Zpěvačka vypadá odpočatě a nakonec opět vidíme její úsměv od ucha k uchu. Doufejme, že se Selly brzy objeví také veřejně, nebo přidá nové fotografie na Instagram pro uspokojení svých fanoušků. Podívejte se na video a fotografií.


 
 

Reklama

| Copyright © 2016 | Uthande |