Interviews

INTERVIEW WITH KEY 103 RADIO

8. února 2018 v 13:28 | Uthande
Během svého pobytu v Londýně si Selena našla chvíli a navštívila rádiovou stanici Key 103. Odpovídala na otázky ohledně nadcházejícího nového alba.

KISS FM UK: SELENA GOMEZ TALKS GOING ON TOUR, INSTAGRAM + MORE!

7. února 2018 v 18:45 | Uthande
V průběhu pobytu v Londýně si Selena našla chvíli a navštívila rádiovou stanici KISS FM UK. Odpovídala na otázky ohledně spolupráce s Marshmellem, o novém albu, Taylor Swift nebo na nadcházející rok.

BILLBOARD: 'WOMAN OF THE YEAR' SELENA GOMEZ ON HER SURGERY & SAYING 'NO' TO INDUSTRY PRESSURES: 'MY BODY IS MY OWN'

20. ledna 2018 v 14:02 | Uthande
Tento titul nelze předat nikomu jinému než Seleně Gomez, která byla vybrána jako žena roku časopisu "Billboard"! Ve čtvrtek [30.11] během oficiálního předání Selena získala prestižní titul "Women in Music" a vstoupila tak do vznešené skupiny žen, do které patří i Lady Gaga, Taylor Swift, Katy Perry nebo Madonna. Během photoshootu byla Selena mimo jiné oblečena jako sexy podnikatelka. Na fotografiích se Selena prezentuje s tmavými vlasy v černém obleku a s velmi hlubokým výstřihem (foto ZDE). Také se objevil rozsáhlý rozhovor s časopisem Billboard, který najdete níže.

GQ: TIMOTHÉE CHALAMET ON PAPARAZZI CATCHING HIS KISS WITH SELENA GOMEZ

30. prosince 2017 v 18:42 | Uthande
Během uplynulých měsíců Selena natáčela nový film "A Rainy Day in New York", který režíroval Woody Allen. Vedle ní se objeví na place i Elle Fanning, Jude Low, Liev Schreiber, Rebecca Hall, Diego Luna, Kelly Rohrbach i Timothée Chalamet. Ten byl v nedávném rozhovoru tázán, jak se dozvěděl o Selenině tvorbě a jak probíhalo natáčení filmu. Celý rozhovor ZDE.

TODAY: SELENA SPEAKS OUT ABOUT KIDNEY TRANSPLANT FROM HER BEST FRIEND FRANCIA RAISA

1. prosince 2017 v 20:41 | Uthande
V září si Selena nechala transplantovat ledvinu od její nejlepší přítelkyně Francii Raisa (více ZDE). V nedávném rozhovoru s TODAY zpěvačka spolu s Francií Raisa popsaly celou situaci. Selena na to vzpomíná se slzami v očích. V upřímném rozhovoru přiznala, že byla v krytickém stavu. Francia taky dodala, že obě byly připravené na to, že se po operaci už nemusí probudit. Zpěvačka měla také pooperační komplikace. Rozhovor byl rozdělen na dvě části, kde v té první sděluje, jak dlouho trpěla.

BUSINESS OF FASHION: INSIDE THE MILLENNIAL MIND OF SELENA GOMEZ

27. října 2017 v 19:04 | Uthande

Popová hvězda Selena Gomez mluví v rozhovoru s Imran Amed z magazínu Bussines of Fashion o duševním zdraví, o síle autenticity, o spolupráci s Coach a o tom, proč je důležité oddělit virtuální realitu od skutečného života.

VOGUE: SELENA GOMEZ ON PARTNERING WITH PUMA

26. října 2017 v 17:06 | Uthande
Selena nedávno podepsala smlouvu na 30 milionů dolarů se sportovní značkou Puma, která potrvá více než 2 roky. Také poskytla rozhovor s magazínem Vogue, kde mluví o své sbírce bot, nošení ponožek, výběru oblečení nebo o inspiraci.

SELENA GOMEZ GETS PERSONAL ABOUT HER TATTOO

22. října 2017 v 17:47 | Uthande
Selena Gomez vystoupila na akci v rámci kampaně pro značku Coach, kde se představovaly nové kolekce pro podzim/zimu 2017 a tam Sel propagovala svou navrženou kabelku (více ZDE). V průběhu události byla zpěvačka tázána v krátkém rozhovoru, kde prozrazuje něco málo o svém tetování. Nechala si ho vytetovat 9. července 2014 v New Yorku a v překladu z arabštiny znamená "Nejdříve obdivuj sám sebe". Tatérka, která toto tetování udělala, také tetovala pro Ritu Ora nebo Rihannu.

FIRSTS — WOMEN WHO ARE CHANGING THE WORLD

29. září 2017 v 17:43 | Uthande
Gomez je jedno z nejpoužívanějších příjmení v Hollywoodu. O Seleně se v poslední době hodně mluví kvůli žhavému vztahu se zpěvákem The Weekndem, ale i kvůli hudebnímu a hereckému úspěchu a modelingu. Pár se stal nejžhavějším v Hollywoodu. Není nic neočekávaného, že prestižní magazín "Time" umístil Selenu na seznam "45 přelomových žen XXI.století", kde se objevily i osobnosti jako Oprah Winfrey, Ellen DeGeneres nebo Aretha Franklin. Všechny tyto ženy se podělily o svoji minulost, snahy o dosáhnutí vrcholu a pády. Tento seznam vydal magazín Time jako rozsáhlou knihu pod názvem "Women Who Are Changing The World FIRSTS", kterou si můžete pořídit za $22 (ZDE). V této knize se nachází všech 45 rozhovorů, mimo jiné i se Selenou. A já sem přidávám část tohoto rozhovoru i s fotografiemi, které byly pořízeny pro tuto příležitost.

THE RECORDING ACADEMY: SELENA GOMEZ ON HER FETISH FOR REMIXES, CHEESE & THE LATE '60S

24. září 2017 v 18:23 | Uthande
Grammy Awards jsou tzv. hudební Oscaři. Uděluje je Národní akademie hudebního umění a věd v USA. V letošním roce se konalo již 59. udílení těchto cen a byly nominovány tituly v 83. kategoriích od popu až po operu. Nejdůležitější cenu Grammy, "Album of the Year", získala Adele. Umělkyně získala ještě jednu cenu s písní "Hello" v kategorii "Record of the Year". V obou kategoriích bylo nominovaná i Beyoncé, která získala ceny v kategoriích "Best Music Video" a "Best Urban Contemporary Album". Selena se tento roku v nominacích ani jednou neumístila, zato byla pozvaná akademií, která ceny uděluje, aby spolu natočili rozhovor, kde Selena prozradila něco o její nové muzice a o remixu "Fetish" (ft.Gucci Mane).

SELENA TALKS ABOUT NEW ALBUM, COLLABORATIONS AND HER HEALTH

20. září 2017 v 18:47 | Uthande
Nejnovější výtvor Seleny "Fetish" se hlásí k jejímu novéhu albu. Do písně zapojila i amerického rappera Gucci Mane. Ve videoklipu, který režírovala Petra Collins, vystoupila jak sama Selena, tak i její host. V klipu se Selena válí po podlaze, oblizuje sklo, vkládá do úst mýdlo, je celá promočená nebo konzumuje rtěnku. Takové úkony zpěvačky zaskočily mnoho jejích fanoušků. Aby propagovala svůj singl i její nové album, účastnila se dvou rozhovorů, v kterých vzpomíná na spolupráce s jinými umělci, mluví o svém zdraví, herectví i VMA's.

INSTYLE: 16 OF SELENA GOMEZ’S FAVORITE THINGS

17. září 2017 v 15:50 | Uthande
Jak už jsem psala, Selena se nedávno objevila v zářijovém čísle magazínu "InStyle", kde pózovala v oblečení od těch nejlepších návrhářů. Fotografie britského fotografa Phila Poyntera ji zobrazují v outfitech od značek Miu Miu, Louis Vuitton nebo Dolce&Gabbana. K tomuto úkolu se Selena postavila velmi profesionálně. Právě teď zažívá skvělé časy ve svém životě. Její skladby jsou na vrcholech hitparád a vypadá to, že získala i svou životní lásku, o které se zmínila v komplexním rozhovoru pro časopis (více ZDE). Objevil se další kousek rozhovoru, kde Selena sdílí svých 16 oblíbených věcí. V rozhovoru se mimo jiné objevila i titulní píseň Nialla Horana a mnoho dalších. Čtěte dále.

KYGO TALKS ABOUT "IT AIN'T ME"

15. září 2017 v 20:48 | Uthande
Kyrre Gørvell-Dahll, známý jako Kygo, se může zdát být nemožný. Mladý hudebník je v rozpacích s jeho kinematografickými a hudebními úspěchy. Konec konců, není mnoho mladých umělců z Bergenu v Norsku, jejichž hudba může přinést miliardy dolarů na Spotify nebo účast na takových významných koncertů, jako např. při závěrečném ceremoniálu olympijských her v Rio de Janeiro 2016, při předání Nobelovy ceny za mír nebo ve vyprodané hale Barclays Center v New Yorku. Během tří krátkých let Kygo nebyl jen producentem a hip-hop umělecem, ale i hudebníkem. V průběhu celé jeho hudební změny jeho fanoušci nabývali na popularitě. Všechno začalo od remixů popových písní. V roce 2016 přišel s "Cloud Nine", plně realizovaným albumem ve spolupráci s Johnem Legendem. V uplynulých několika měsících vydal Kygo skladbu "It Ain't Me" ve spolupráci se Selenou. Písně se prodalo už téměř 4 miliony kopií a zájem se nezmenšuje. Z tohoto důvodu sdělil hudebník v rozhovoru pro Vogue, že chce znovu tento úspěch zopakovat již brzy v nové spolupráci se Selenou! (Celý rozhovor ZDE)

6 BEHIND-THE-SCENES SECRETS ABOUT 'BAD LIAR' VIDEOCLIP

10. září 2017 v 14:39 | Uthande
Videoklip pro 'Bad Liar' je inspirován 70.léty 20.století. Klip představuje Selenu ve čtyř rolích, kterými jsou: středoškolská dívka, její otec a matka a basketbalová trenérka. Snad nejzajímavější částí je milostný trojúhelník. Ačkoli je režisérem tohoto díla Jesse Peretz, rozhodně svou práci odvedl skvěle. "Mám rád tyto koncepty a jsem rád, že lidé mají zájem vidět to už podruhé," říká v rozhovoru pro 'Billboard'. Vytvořit videoklip o lesbické lásce bylo něco, co vyžadovalo důraz na Seleinino herectví, ale byl to jeden z mnoha detailů, které Peretz dotáhl k dokonalosti. V rozhovoru pro "Billboard" režisér odhalil šest tajemství ze zákulisí hudebního videoklipu 'Bad Liar'.

'WHO IS A BETTER BAD LIAR?' WITH BRENT RIVERA

4. září 2017 v 18:43 | Uthande
Každý Selenin nový videoklip má spoustu vzrušení, těší se velkému zájmu a má hned několik milionů zhlédnutí. Bez ohledu na důvody, proč se Selena rozhodla přesunout do 70. let, stojí to za zhlédnutí. Ve videoklipu vystupuje jako teenager, její otec, matka a její trenéři. Je to vskutku zajímavý nápad. Na podporu tohoto klipu navštívila Selena Radio Disney v Burbanku, kde si zahrála hru 'Who is a Better Bad Liar?' s Brentem Rivera.

KARI PERKINS ABOUT 'BAD LIAR'

4. září 2017 v 17:09 | Uthande
Kari Perkins je zodpovědná za kostýmy pro Seleny videoklip 'Bad Liar'. Nedávno uvedl 'Billboard' rozhovor po telefonu s Kari o klipu, kostýmech a o způsobu práce se zpěvačkou.

INTERVIEW WITH 97.1 AMP RADIO

30. srpna 2017 v 12:20 | Uthande
Propagace singlu 'Bad Liar' pokračuje! Selena hned poté, co se vrátila z New Yorku do Los Angeles, navštívila rozhlasovou stanici 97.1 AMP Radio, ve které promluvila o svém novém připravovaném albu a o seriálu 13 Reasons Why, u kterého zastává funkci výkonného producenta.

IAN KIRKPATRICK ABOUT 'BAD LIAR'

30. srpna 2017 v 10:33 | Uthande
Ian Kirkpatrick, skladatel a hudební producent, promluvil v rozhovoru s 'Idolator' o tom, jak vznikl song 'Bad Liar' a o tom, jaká je spolupráce se Selenou.

SELENA TALKS ABOUT HER SINGLE 'BAD LIAR'

29. srpna 2017 v 20:11 | Uthande
V rozhovoru pro Music Choice Selena promluvila o její hudbě a o stvoření nového chytlavého songu 'Bad Liar' a odhaluje to, co o singlu řekl David Byrne. Podívejte se na video:

LOVE LETTER TO THE LGBTQ COMMUNITY

29. srpna 2017 v 13:42 | Uthande
K oslavě 'Gay Pride Month' požádal americký 'Billboard' mnoho populárních osobností, aby sepsali svůj 'love letter' pro LGBTQ komunitu. Do této akce se také zapojil i Elton John, Demi Lovato, Sia, ale i naše Selena, která darovala příjmy z koncertu v Severní Karolíně v roce 2016 místní charitativní skupině v boji proti jejich nechvalně známému 'bathroom bill' proti LGBTQ.

THE HOLLYWOOD REPORTER SPOKE WITH SELENA GOMEZ AND KATHERINE LANGFORD ABOUT THE NETFLIX ADAPTATION

28. července 2017 v 21:39 | Uthande
"13 Reasons Why" není jen další drama pro dospívající. Nejnovější série z kanálu Netflix, kterou vytvořil Brian Yorkey a která je založená na nejprodávanějším románu Jaye Ashera stejného jména, zkoumá tmavé trauma, kterým čelí dnešní teenageři. Seriál je natáčen z pohledu Hannah Baker (Katherine Langford) a Claye Jensena (Dylan Minnette) a zkoumá, proč se Hannah rozhodla ukončit svůj život. Použila k tomu 13 kazet, aby odhalila důvody, které vedly k její sebevraždě. Sdílení tohoto příběhu série poukazuje na společensky aktuální témata (včetně obtěžování, šikany, znásilnění, duševních chorob a dospívajících sebevražd). "Je bizarní, že v dnešní době nejsou žádné televizní seriály nebo filmy, které se skutečně zabývají těmito problémy," říká Katherine Langford. The Hollywood Reporter udělal se Selenou a s Katherine rozhovor o tom, jaký mají vztahu k natáčení a jak by mohla vypadat druhá série.

INTERVIEW WITH THE TODAY SHOW

17. dubna 2017 v 16:14 | Uthande

SELENA GOMEZ (AND OTHERS) ON ADAPTING '13 REASONS WHY’ FOR NETFLIX

13. dubna 2017 v 18:43 | UthandeGALLERY LINK:
Photogallery > Television Series and Talk Shows > 13 Reasons Why (2017) > BEHIND THE SCENES [4x]

73 QUESTIONS WITH SELENA GOMEZ | VOGUE

13. dubna 2017 v 13:32 | Uthande


SELENA'S FIRST COACH PURCHASE WAS PROBABLY THE SAME AS YOURS

22. února 2017 v 21:17 | Uthande
 
 

Reklama

| Copyright © 2016 | Uthande |