Advertising and Campaigns

PUMA | PHOTOSHOOT

27. prosince 2017 v 21:06 | Uthande
V úterý [21.11] se objevila nová Seleny kolekce bot od známé sportovní značky Puma. V rámci této události byly zveřejněny nové fotografie z photoshootu pod heslem "Forever Faster".GALLERY LINK:
Advertising and Campaigns > Puma > 2017 > PHOTOSHOOT [7x]

THE COACH HOLIDAY 2017 CAMPAIGN | PHOTOSHOOT

12. listopadu 2017 v 16:04 | Uthande
S nadcházející sváteční sezónou začínají nejrůznější značky pomalu rozmýšlet nad svými novými projekty. Módní značka Coach, se kterou už Selena spolupracuje necelý rok, už zveřejnila první propagační materiál ze sváteční kolekce. Zároveň s tím se objevily i nejnovější fotografie z photoshootu, kde zpěvačka prezentuje hlavně novou verzi kabelky nebo koženou bundu.GALLERY LINKS:
Advertising and Campaigns > Coach > The Coach Holiday 2017 Campaign > PHOTOSHOOT [7x]

PANTENE #6

4. listopadu 2017 v 20:25 | Uthande
Byla zahájena další reklamní kampaň pro produkty péče o vlasy Pantene Pro-V s účastí Seleny Gomez. Kampaň zdůrazňuje, že produkt 3-Minute Miracle ze série Pantene Pro-V Intensive Repair dokáže za tři minuty napravit tříměsíční poškozený povrch vlasu. Zdůrazňuje to i slogan: "Silné vlasy. Vlasy Pantene." Selena spolupracuje se značkou více než 2 roky.
GALLERY LINK:
Advertising and Campaigns > Pantene > Pantene's "Strong Is Beautiful" Fall/Autumn (2017) > PHOTOSHOOT [3x]

COACH X SELENA GOMEZ DOCUMENTARY

4. listopadu 2017 v 18:50 | Uthande
Selena natočila několikaminutový film, který zachycuje její spolupráci se značkou Coach, jejíž produkty propaguje od prosince 2016. Má i svoji vlastní kolekci "Selena Grace".

COLLABORATION WITH PUMA

22. října 2017 v 20:03 | Uthande
Selena v letošním roce sklízí jen samé úspěchy! Nedávno podepsala spolupráci se sportovní značkou Puma. Již brzy si možná budeme moci koupit výrobky zpěvačky ve spolupráci s jednou z nejpopulárnějších sportovních značek na světě. Těšíte se? Selena spolupracovala už s tolika značkami, jako jsou Adidas NEO, Coach nebo Pantene. Jako součást propagace #PumaFam, která zahrnuje takové hvězdy jako je Rihanna, The Weeknd, Big Sean a Cara Delevingne, Selena natočila rozhovor a šla na první focení, o kterém jsem psala nedávno (více ZDE).GALLERY LINK:
Advertising and Campaigns > Puma > 2017 > PHOTOSHOOT [5x]

COACH X SELENA GOMEZ | BEHIND THE SCENE

16. září 2017 v 19:30 | Uthande
V uplynulých měsících byla Selena fascinována módní značkou Coach. Zěvačka se zúčastnila projektu americké značky, což můžeme vidět na jejím stylingu jak v noci, tak i na denní bázi. Při návrhu své vlastní kabelky měla na sobě svetr s dinosaurem za 840 dolarů, který patřil do jarní kolekce značky. Jak se ukázalo, spojení mezi Selenou a americkou módní značkou není náhodné. Selena začátkem letošního roku oznámila, že se stala novou tváří značky, a první snímky z kampaně byly sdíleny přes sociální sítě. Na stylingu se zúčastnili špičkoví profesionálové: za objektivem Steven Meisel, vlasový stylista Guido Palau a make-up artystka Pat McGrath. Výsledkem byly fotografie v retro duchu, kde umělkyně představuje tašku na zadním sedadle luxusního auta. Premiéra kolekce byla plánovaná na 1.září. Zpěvačka letěla do New Yorku, kde zastupovala značku na módní přehlídce. Selena se před několika měsíci připravovala na kampaň s Coach a Stuartem Veversem a v rozhovoru s časopisem "The Times" se zmíila o vlastní kolekci s jejím podpisem.


GALLERY LINKS:
Photogallery > Advertising and Campaigns > Coach > Selena Gomez's Collab with Coach > BEHIND THE SCENES OF HER "COACH X SELENA GOMEZ" COLLECTION [24x]
Photogallery > Advertising and Campaigns > Coach > Selena Gomez's Collab with Coach > POSING WITH THE SELENA GRACE HANDBAG [8x]

COACH X SELENA GOMEZ

16. září 2017 v 17:03 | Uthande
Nedávno taky Selena pózovala s kabelkou značky Coach, u které se stala od nového roku ambasadorkou. Oznámila, že od 1. září se začnou prodávat její kabelky a jiné veci od této značky v obchodech po celém světě. Ve středu 13. září se uskutečnila událost v New Yorku, kde Selena tyto doplňky propagovala.
GALLERY LINKS:
Photogallery > Advertising and Campaigns > Coach > Selena Gomez's Collab with Coach > SELENA GRACE BAG - DETAILS
Photogallery > Advertising and Campaigns > Coach > Selena Gomez's Collab with Coach > ACCESSORIES
Photogallery > Advertising and Campaigns > Coach > OTHER
Photogallery > Advertising and Campaigns > Coach > Selena Gomez's Collab with Coach > THE SELENA WRISTLET - DETAILS
Photogallery > Advertising and Campaigns > Coach > Selena Gomez's Collab with Coach > SIGNED HANDBAG
Photogallery > Advertising and Campaigns > Coach > Selena Gomez's Collab with Coach > SELENA GRACE
Photogallery > Advertising and Campaigns > Coach > Selena Gomez's Collab with Coach > THE SELENA WRISTLET
Photogallery > Advertising and Campaigns > Coach > Selena Gomez's Collab with Coach > THE SELENA MINI SKINNY
Photogallery > Advertising and Campaigns > Coach > Selena Gomez's Collab with Coach > KEYCHAIN

COACH - FALL 2017 CAMPAIGN

4. září 2017 v 18:17 | Uthande
V prosinci 2016 byla oznámena nová spolupráce Seleny se značkou Coach - známou značkou oděvů a doplňků. V březnu 2017 připravovala Selena svojí první kampaň pro Autumn/Winter 2017. Fotografie nafotil Steven Meisel, považovaný za legendu ve světě fotografií. Za kreativitu, make-up a vlasy jsou zodovědní Fabien Baron, Pat McGrath a Guido Palau. Podívejte se na následující fotografie a videa z kampaně.GALLERY LINKS:
Photogallery > Advertising and Campaigns > Coach > Fall 2017 Campaign > PHOTOSHOOT [13x]
Photogallery > Advertising and Campaigns > Coach > Fall 2017 Campaign > BEHIND THE SCENES (SHOOT SET) [21x]
Photogallery > Advertising and Campaigns > Coach > Fall 2017 Campaign > BEHIND THE SCENES (HAIR/MAKEUP) [4x]
Photogallery > Advertising and Campaigns > Coach > Fall 2017 Campaign > PROMOTIONAL [4x]
Photogallery > Selena's Personal Pictures > INSTAGRAM [2x]

PANTENE #5

13. dubna 2017 v 11:45 | Uthande
Zdravé vlasy mohou být přínosem, a to i na cestě k finančním úspěchům. Každý snad velmi dobře ví, že mnoho hvězd nebo modelů má nějakou tu kampaň na péči o vlasy a styling. Také je známé, že naše Selly je jednou z tváří značky Pantene. "Vždy mám ráda přípravky kosmetiky Pantene, proto být tváří této značky je pro mně čest a můj sen, nejen proto, že Pantene potvrzuje silné, zdravé a krásné vlasy, ale i proto, že je to značka, která povzbuzuje ženy, aby se o sebe staraly co nejlépe," komentuje Selena svou roli v kampani pro Pantene. Volba zpěvačky pro kampaň značky Pantene je velmi dobrý marketingový tah. Selena je představitelkou mladší generace Hollywoodu a tak působí na mladé lidi. Zároveň má zpěvačka opravdu krásné vlasy a může s nimi dělat zázraky! Na konci loňského roku bylo potvrzeno, že Selena bude tváří této značky i v tomto roce. Nedávno byly zveřejněny nové plakáty na propagaci značky. Sel se také objevila na oficiálních stránkách značky -> pantene.com/en-us. Podívejte se:

GALLERY LINKS:
Photogallery > Advertising and Campaigns > Pantene > Strong Is Beautiful (2015) > PROMOTIONAL [1x]
Photogallery > Advertising and Campaigns > Pantene > Strong Is Beautiful (2016) > PROMOTIONAL [2x]
Photogallery > Advertising and Campaigns > Pantene > Strong Is Beautiful (2016) > BEHIND THE SCENES [PROFESSIONALS] [1x]
Photogallery > Advertising and Campaigns > Pantene > Strong Is Beautiful (2016-2017) > PROMOTIONAL [3x]

PANTENE #4

5. února 2017 v 14:59 | Uthande
Ze začátku nového roku Selena obnovila svoji kampaň od "Pantene" - "Strong Is Beautiful". Protože se k této kampani připojila i Priyanka Chopra, objevilo se i několik nových plakátů nejen na billboardech na ulicích, ale také v populárních časopisech (např. "InStyle") a na pultech obchodů. Televizní kanály v mnoha zemích již vysílají tuto reklamu (neoficiální česká reklama ZDE). V prosinci 2016 se mohli jen američtí fanoušci dívat na svých televizních obrazovkách. Jak jsem již zmínila, nové produkty s tváří Seleny jsou již v obchodech. Bohužel, do České republiky ještě zatím nedorazily, ale měla by to být otázka jen několika měsíců. Také se tato kampaň rozšířila na internetu! Nyní má na sobě Selena bílou koženou bundu a tričko stejné barvy, ale přesto první dojem zde hrají Seleny vlasy. Nové plakátů ve vysoké kvalitě s novým focením pro "Pantene" jsou již v galerii.GALLERY LINK:
Photogallery > Advertising and Campaigns > Pantene > PROMOTIONAL [2x]

"PANTENE" IN YEAR 2017

11. prosince 2016 v 17:45 | Uthande
Naše Selena byla za poslední rok tváří jedné z nejpopulárnějších značek, které vyrábějí produkty pro péči o vlasy na světě - "Pantene", ale také mimo jiné i firmy s inovativními návrhy a šaty "Louis Vuitton" a "Coca-Cola", která proslavila její písně "Love You Like a Love Song" a "Me And The Rhythym". Pantene plánuje dalšího budoucnost se Selenou v roce 2017! Jeden z jejích fanoušků napsat na Twitter "Pantene": "Bude @selenagomez nadále s vámi spolupracovat?" A "Pantene'' odpovědělo: "Samozřejmě, že zůstane součástí naší rodiny. Novinmy brzy!" Prostřednictvím této publikace nás informovali o připravovaném pokračování kampaně "Strong Is Beautiful". Účet, který publikoval fotografie Seleny, překvapuje s novými záběry, které přichází ze zákulisí natáčení reklamy pro "Pantene". Na této fotografii vidíme Selenu s rozpuštěnými vlasy, v bílém tričku a s masivním náhrdelníkem okolo krku. Stejně i Hung Vanngo přidal příspěvek, kterým je propagační plakát "Pantene" se Sel v hlavní roli. Tato fotografie, kterou Hung sdílel, se také objevila v nejnovějším čísle časopisu "Elle". Podívejte se na nejnovější plakát, který propaguje "Pantene" pro příští rok 2017!GALLERY LINKS:
Photogallery > Advertising and Campaigns > Pantene > PROMOTIONAL

UPDATE: ADVERTISING CAMPAIGN "PANTENE" ALSO REACHES IN BRAZIL!

26. října 2016 v 12:26 | Uthande
Reklamní kampaň "Pantene" stále pokračuje. Objevily se další propagační plakáty s tváří Seleny Gomez a výrobky zmíněné značky. Reklama se objevila ve formě plakátu po celé Brazílii, kde poměrně nedávno dali do prodeje nové produkty této společnosti. Jak víte, náše Selena jako propagace "Pantene" má svoji vlastní řadu produktů pro péči o vlasy, a sice "Strong is beautiful", podle něhož se začínají objevovat nové a jediné živiny v pěně ve spreji a šampony. Plakát propaguje právě tyto nové Seleny produkty od "Pantene". Mám-li psát o vlasech Seleny, tek fanoušci, kteří měli možnost se s ní setkat během posledního víkendu v Tennesee (8-9.10) (zde a zde) říkají, že Selena si nechala zkrátit vlasy po ramena, ale mnoho nebylo vidět kvůli klobouku. Stojí také za zmínku, že v blízké budoucnosti by se také měly objevit reklamy v Brazílii, takže stačí počkat. Doufejme, že kampaň a produkty Seleny se dostanou i do evropských zemí!


Photogallery > Advertising and Campaigns > Pantene > Promotional

Pantene #1

17. července 2016 v 8:41 | Uthande
Na internetu jsem našla Seleny novou kampaň značky Pantene. Přidávám video a dvě fotografie.


 
 

Reklama
| Copyright © 2016 | Uthande |