Září 2017

02.09 - SEEN OUT & ABOUT IN NEW YORK, NY

Včera v 19:23 | Uthande |  Candids
Vztah Seleny s The Weekndem se stal jedním z nejdiskutovanějších témat v Hollywoodu. Jedni jim lásku přejí a ti druzí ji zase kritizují. Je to první vážný vztah po Selenině léčbě v léčebně a po rozchodu s Justinem Biebrem. Dříve svůj vztah tajili před veřejností, ale dnes je tomu už jinak. Pár byl viděn v sobotu [02.09] v čtvrti SoHo v New Yorku. Společně s Theresou Marií Mingus (přítelkyně a asistentka Seleny) navštívili obchod oděvů The Vintage Twin. O pár hodin později byli spatřeni v ulicích. Později k večeru navštívili místní galerii, kde se dlouho nezdrželi. Dále navštívili psí sklípek, kde strávili chvíli mazlením s pejskama. Den zakončili v jedné místní restauraci. Podívejte se na fotografie v galerii.GALLERY LINKS:
Photogallery > Candids > 2017 > September > LEAVING THE VINTAGE TWIN WITH THE WEEKND IN NEW YORK, NY - SEPTEMBER 2 [14x]
Photogallery > Candids > 2017 > September > SEEN SHOPPING INSIDE A STORE IN SOHO, NEW YORK - SEPTEMBER 2 [6x]
Photogallery > Candids > 2017 > September > ARRIVING AT CARBONE WITH THE WEEKND IN NEW YORK, NY - SEPTEMBER 2 [20x]
Photogallery > Fan Photos > 2017 > SEPTEMBER [13x]

THE RECORDING ACADEMY: SELENA GOMEZ ON HER FETISH FOR REMIXES, CHEESE & THE LATE '60S

Včera v 18:23 | Uthande |  Interviews
Grammy Awards jsou tzv. hudební Oscaři. Uděluje je Národní akademie hudebního umění a věd v USA. V letošním roce se konalo již 59. udílení těchto cen a byly nominovány tituly v 83. kategoriích od popu až po operu. Nejdůležitější cenu Grammy, "Album of the Year", získala Adele. Umělkyně získala ještě jednu cenu s písní "Hello" v kategorii "Record of the Year". V obou kategoriích bylo nominovaná i Beyoncé, která získala ceny v kategoriích "Best Music Video" a "Best Urban Contemporary Album". Selena se tento roku v nominacích ani jednou neumístila, zato byla pozvaná akademií, která ceny uděluje, aby spolu natočili rozhovor, kde Selena prozradila něco o její nové muzice a o remixu "Fetish" (ft.Gucci Mane).ENTERTAINMENT TONIGHT: SELENA AND THE WEEKND ENJOY COZY DATE NIGHT IN NYC

Včera v 0:03 | Uthande |  Other about Selena
Selena a The Weeknd se rozhodli popřít všechny předpokládané fámy. Pár dokazuje, že v jejich vztahu vše hraje tak, jak má. Jak to udělali? Abel na svém profilu Instagram Stories sdílel, že v jeho vztahu se Selenou neexistuje žádný problém a všechny pověsti o nevěře jsou jen lži. V Instagram Stories Seleny viděli fanoušci fotografii, na které kanadský zpěvák objímá svou přítelkyni. Dalším důkazem, že se mladí zpěváci cítí skvěle ve své společnosti, je jejich pondělní romantická večeře v restauraci Zuma v Manhattanu, New York, o které informoval čestný zdroj Entertainment Tonight.


OTHER INSTAGRAM #21

Sobota v 23:14 | Uthande |  Social Media Networking Sites
Jako obvykle, stejně tak i v případě Newyorčana Woodyho Allena, není o připravované výrobě nic známo. Jediná informace, která se dostala do médií, byla, že jde o milostný vztah. Zdá se, že výběr herců tuto zprávu potvrzuje. Selena byla naposledy viděna v komedii "Neighbors 2" (2016) a "The Fundamentals of Caring" (2016). Také hrála ve filmu Jamese Franca "In Dubious Battle" (2016). Nedávno se podílela (jako výkonná producentka) na seriálu "13 Reasons Why" (2017), pro který také nazpívala pár písní, včetně coveru od Yazoo. Její poslední album, "Revival", mělo premiéru v roce 2015. Woody Allen nedávno natočil svůj první seriál "Crisis in Six Scenes" (2016). Jeho poslední filmová tvorba patří dílu "Café Society" (2016). Ale než se seznámíme s filmem s Elle Fanning, Selenou Gomez a Timothéem Chalameth, Allen chystá další dílo - "Wonder Wheel" (2017). Snímek bude mít premiéru 1. prosince. Hlavní role patří Kate Winslet, Justinu Timberlake, Jamesovi Belushi a Debi Mazar. Přesto se brzy objeví první fotografie Seleny ve filmu. Za tímto účelem zpěvačka opustila v sobotu [26.08] Los Angeles s The Weekndem a jejím týmem. Theresa Marie Mingus (kamarádka a asistentka) sdělila, že na místě budou následující dav měsíce. Jakmile nastoupili do letounu, Selena a její příbuzní aktualizovali své účty sociálních médií. Asistentka zpěvačky sdílela společnou fotografii Seleny s botama z kolekce The Weeknd (#PUMAXO). V letounu byl také Abel Tesfaye (The Weeknd), který zveřejnil fotografii Seleny a okomentoval několik příspěvků s ní spojených. Selena sdílela několik videonahrávek na Instagram Stories a fotografie obou herců, s nimiž bude ve snímu Woodyho Allena účinkovat, Elle Fanning a Timothée Chalameta.1 - 2

GALLERY LINKS:
Photogallery > Selena's Personal Pictures > INSTAGRAM STORIES [1x]
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > THE WEEKND (THEWEEKND) [1x]
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > THERESA MARIE MINGUS (TMARIE247) [1x]
Photogallery > Selena's Personal Pictures > INSTAGRAM [2x]

OTHER INSTAGRAM #20

Sobota v 22:09 | Uthande |  Social Media Networking Sites
Nedávno jsem psala, že má Selena navázat spolupráci s Marshmello, DJem a tvůrcem elektronické taneční hudby. Ten získal své první mezinárodní uznání tím, že zremixoval písně od Zedda a navázal spolupráce s umělci, jako Omar LinX, Ookay, Jauz nebo Slushii. V lednu 2017 vydal svoji píseň "Alone", která se dostala do "Billboard Hot 100". Od té doby, kdy napsal Seleně na Twitter blahopřání k narozeninám, se nic nového o spolupráci neobjevilo, jen pár fotografií s fanoušky a pár fotografií od make-up artisty Hunga Vanngo. Podívejte se na fotografie v galerii a na malé videonahrávky.1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14

GALLERY LINKS:
Photogallery > Selena's Personal Pictures > INSTAGRAM STORIES [2x]
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > HUNG VANNGO (HUNGVANNGO) [3x]
Photogallery > Fan Photos > 2017 > AUGUST [18x]

23.08 - SEEN OUT & ABOUT IN LOS ANGELES, CA

Čtvrtek v 17:51 | Uthande |  Candids
V jednom z nedávných rozhovorů Selena prozradila několik informací ohledně jejího připravovaného nového alba, na kterém pracuje přibližně dva roky a má být vydáno za nedlouho. Také sdělila, že na jejím třetím sólovém albu uslyšíme několik duetů a objeví se na něm i trocha latinské muziky. Selena rovněž dodala, že v roce 2018 plánuje tour, které by mělo začít právě v Evropě. Aby Selena prodiskutovala několika otázkách, vydala se na obchodní schůzku, při které ji objevili paparazzi. Podívejte se na fotografie v galerii.GALLERY LINK:
Photogallery > Candids > 2017 > August > SEEN OUT AND ABOUT IN LOS ANGELES, CA - AUGUST 23 [10x]

SELENA GOMEZ - FETISH (GALANTIS REMIX)

Čtvrtek v 17:07 | Uthande |  Videos
Galantis je švédská hudební skupina skládající se z dvou členů, Christiana Karlssona a Linuse Eklöwa, kteří se specializují na taneční a elektronickou hudbu. Nejvíce je mají lidé spojené s takovými písněmi jako "Runaway" nebo "No Money". "Překvapení! Remix "Fetish" vyjde o půlnoci a Vy, lidi, inspirujte umění. Nemůžu se dočkat, až ho uslyšíte." - napsala Selena na svůj Twitter. Jaké jsou vaše pocity po poslechu remixu?


22.08 - LEAVING HER THERAPIST’S OFFICE IN LOS ANGELES, CA

Středa v 19:32 | Uthande |  Candids
Každý z nás asi ví, že Selenu před několika lety postihla nemoc zvaná systémový Lupus erythematosus. V různých rozhovorech Selena potvrdila, že se snaží starat se o své zdraví co nejlépe a snaží se ho stavět na první místo. V úterý [22.08] se paparazzi podařilo ji zastihnout při odchodu od kanceláře jejího terapeuta v Los Angeles, Kalifornie. Podle fotografií rozhodně nevypadá nejšťastněji. Podívejte se na fotografie v galerii.GALLERY LINK:
Photogallery > Candids > 2017 > August > LEAVING HER THERAPIST'S OFFICE IN LOS ANGELES, CA - AUGUST 22 [4710x]

21.08 - AT A GROCERY STORE WITH THE WEEKND IN LOS ANGELES, CA

Středa v 19:19 | Uthande |  Candids
Selena se už častěji objevuje na veřejnosti se svým partnerem The Weekndem. V pondělí [21.08] se pár procházel po ulicích v Los Angeles, Kalifornie. Selena měla na sobě dlouhé triko a šortky. Nemohla se nabažit svého milovaného a neustále se ho držela. Podívejte se na fotografie v galerii.GALLERY LINK:
Photogallery > Candids > 2017 > August > AT A GROCERY STORE WITH THE WEEKND IN LOS ANGELES, CA - AUGUST 21 [10x]

20.08 - AT DISNEYLAND WITH THE WEEKND IN ANAHEIM, CA

Středa v 19:06 | Uthande |  Candids
Selena si vyrazila v neděli [20.08] se svým milým - Abelem Tesfaye a skupinkou známích do populárního parku Disneyland. Zpěvačky si všimlo pár fanoušků, ale i paparazzi, kteří si udělali hned několik snímků. Podívejte se na fotografie v galerii.GALLERY LINK:
Photogallery > Candids > 2017 > August > AT DISNEYLAND WITH THE WEEKND IN ANAHEIM, CA - AUGUST 20 [32x]
| Copyright © 2016 | Uthande |