Duben 201727.03 - BOARDING A FLIGHT AT SÃO PAULO–GUARULHOS INTERNATIONAL AIRPORT WITH THE WEEKND IN SÃO PAULO, BR

17. dubna 2017 v 15:39 | Uthande |  Candids
Po zakončené show byl pár spatřen na letišti v Sao Paolu, odkud šel do oddělených úseků, kde na ně čekalo soukromé letadlo. Selena a její partner leteli do Buenos Aires, Argentina, kde měl The Weeknd 1. dubna další koncert v rámci "The Legend Of The Fall Tour". Podívejte se na fotografie v galerii.
1 - 2 - 3

GALLERY LINK:

26.03 - SEEN WATCHING THE WEEKND PERFORM AT LOLLAPALOOZA IN SÃO PAULO, BR

17. dubna 2017 v 15:12 | Uthande |  Candids
Selena se připojila ke svému partnerovi, který byl na svém turné. V neděli [26.03] měl The Weeknd koncert v Sao Paulu, kde v zákulisí samozřejmě nemohla chybět jeho milá. Selena sledovala jejího přítele po celou dobu, čas od času ho i nahrála na mobil. Fanoušci, kteří byli přítomni na koncertě a věděli o její přítomnosti, vykřikovali její jméno a zvedali nad hlavy transparenty s nápisy "Selena" a "The Weeknd a Selena". Selena byla také zobrazena na velké obrazovce, což opět způsobil chaos mezi přítomnými osobami. Podívejte se na fotografie v galerii.
1 - 2

GALLERY LINK:

25.03 - ARRIVING AT SÃO PAULO–GUARULHOS INTERNATIONAL AIRPORT WITH THE WEEKND IN SÃO PAULO, BR

17. dubna 2017 v 14:54 | Uthande |  Candids
Selena a The Weeknd, o jejich vztahu mluví všichni! Také kolují zvěsti, že pár se snaží vyhnout publicitě, společným rozhovorům a fotografování spolu. Jejich fanoušci rozpálených tváří čekají na nové informace nebo fotografie. Paparazzi čekali na perfektní příležitost zachytit je společné na procházce nebo na rande. Čas od času zveřejněné záběry jsou běžné, ale kvalita často zdaleka není žádoucí. Selean a The Weekend dorazili v sobotu [25.03] na letiště v Sao Paulu, Brazílie. Na snímcích je patrné, jak se snaží dostat přes fanoušky a paparazzi. Skupinka příznivců čekala na Selenu, která uprchla ochrance, pozdravila je a řekla, že se cítí skvěle v jejich společnosti. Na jednom z videí je viditelný okamžik, ve kterém Selena pouští Abelovu ruku a zastavuje se u fanoušků. Selena také na letišti poznala jednu faninku, která byla na jednom z koncertů v USA: "Ah, to jsi ty! Chyběla jsi mi, drahoušku!" Podívejte se do galerie.

1 - 2 - 3 - 4 - 5

GALLERY LINKS:
Photogallery > Fan Photos > 2017 > MARCH [1x]

23.03 - ATTENDING STEP UP’S MEET AND GREET AT THE STEP UP EVENT IN LOS ANGELES, CA

17. dubna 2017 v 14:09 | Uthande |  Public Appearances
Není žádným tajemstvím, že Selena je skutečnou inspirací pro mladé dívky. Zpěvačka nedávno navštívila vysokou školu v Los Angeles, kde se objevila ještě jako mentor ... Jak uvádí zahraniční média, zpěvačka bylo pro školní návštěvu určena ke zvýšení povědomí dívek. Je součástí emancipace dívek - "Step Up". Selena se setkala s dívkami z chudých rodin a vedla s nimi dílny s cílem získat důvěru a pomoci využít svůj potenciál, který samy mají. "Jsem opravdu nadšená, že jsem mentorem v "Step Up". Tento projekt pro mladé ženy je pro mě osobně velmi důležitý. Práce s mladými ženami, které jsem potkala, byla inspirující událost pro mě. Nikdy nezapomenu," řekla Selena po setkání. Během návštěvy strávila spoustu času rozhovorem s dívkami a fotografováním. Podívejte se na fotografie z Meet & Greet v galerii.GALLERY LINK:
Photogallery > Public Appearances > Other Events > 2017 > ATTENDING STEP UP'S MEET AND GREET AT THE STEP UP EVENT IN LOS ANGELES, CA - MARCH 23 [5x]

24.03 - SEEN AT EL DORADO INTERNATIONAL AIRPORT IN BOGOTA, COL

13. dubna 2017 v 19:46 | Uthande |  Candids
Selena byl viděna faninkou v pátek odpoledne [24.03] na mezinárodním letišti v Los Angeles, se kterou se samozřejmě vyfotografovala. Během několika hodin se objevila zpráva, že někdo jiný viděl Selenu v letadle letícího do Bogoty, Kolumbie. Co je na tom pravdy, vidíme na následujících fotografiích. Selena v černém kabátu s taškou v ruce a sluchátky v uších byla obklopena bodyguardy, což znemožňovalo paparazzi ji vyfotit. Jaký je účel její cesty do Bogoty? Její drahá polovina Abel tam měl vystoupit s vlastním koncertním turné, a jak můžeme vidět, zpěvačka se s umělcem spojila, aby ho mohla večer doprovázet. Podívejte se na fotografie v galerii:

GALLERY LINKS:
Photogallery > Fan Photos > 2017 > MARCH [1x]

THE NEW YORK TIMES | MARCH 13, 2017

13. dubna 2017 v 19:12 | Uthande |  Studio Photoshoots
Selena nedávno poskytla rozhovor respektovaného časopisu "New York Times", který se zmínil o nadcházející preméře seriálu "13 Reasons Why" (více ZDE). Minisérie v produkci se Sel debutovala 31.března na Netflix. Nedávno také byly zveřejněn nový photoshoot, který nafotil Davida Walterbanks. Hvězda na sobě měla květinové šaty. Rozhovor a focení proběhlo pravděpodobně dne 13. března. Podívejte se na nové fotografie z photoshootu v galerii.GALLERY LINK:
Photogallery > Photoshoots > 2017 > THE NEW YORK TIMES | MARCH 13, 2017 [7x]

22.04 - LEAVING SOHO HOUSE IN MALIBU, CA

13. dubna 2017 v 18:57 | Uthande |  Candids
Ve středu odpoledne [22.03] šla Selena v doprovodu své známé Ashley Cook na oběd do Soho House v centru Malibu, Kalifornii. Sel rozhodně nebyla spokojena s přítomností fotografů, o čemž svědčí i fotografie, na nichž si po celou dobu snaží zakrýt svůj obličej rukou. V galerii najdete více než 29 vysoce kvalitních fotografií.GALLERY LINK:
Photogallery > Candids > 2017 > LEAVING SOHO HOUSE IN MALIBU, CA - MARCH 22 [29x]

SELENA GOMEZ (AND OTHERS) ON ADAPTING '13 REASONS WHY’ FOR NETFLIX

13. dubna 2017 v 18:43 | Uthande |  InterviewsGALLERY LINK:
Photogallery > Television Series and Talk Shows > 13 Reasons Why (2017) > BEHIND THE SCENES [4x]
| Copyright © 2016 | Uthande |