Únor 2017

JAMES FRANCO ABOUT SELENA'S ROLE IN "IN DUBIOUS BATTLE"

23. února 2017 v 22:26 | Uthande |  Other about Selena
Jak potvrdil James Franco, řežisér "In Dubious Battle", Selena je jeho "tajnou zbraní". Podle čeho usuzujete? Pravděpodobně proto, že její osoba přitáhne miliony lidí, tedy zvýší popularitu produkce, ale podle něj to nehraje velkou roli! Herec tvrdí, že oživili svoji produkci díky Seleně. V pátek [17.02] vyšel film v portugalských kinech, stejně jako na iTunes! Stojí za to ho vidět? Stojí, poněvač se jedná o vynikající filmovou adaptaci knihy napsané v roce 1936 s odkazem na stávku migračních sezónních pracovníků v kalifornských sadech. Ti odmítají využívat své sadovníky a jejich stupňující se hněv se brzy vymkne kontrole a rozroste se do nebezpečného fanatismu. Tento román o sociálních nepokojů je také příběhem mladého muže, Jima Nolana, který hledá smysl života a najde povolání jako vůdce dělníků. Hlavní roli si zahrál Nat Wolff. Pro účast ve filmu kamera James Franco oslovil Selenu, ale i Vincenta D'Onofrio, Roberta Duvalla, Eda Harrise, Bryana Cranstona, Johna Savagea i Dannyho McBride. Hollywoodská hvězda nejen režíruje dílo, ale i si v něm zahraje. Premiéra filmu byla uvedena v roce 2016 na filmovém festivalu v Benátkách.
SELENA CONFIRMS HER PRESENCE AT COACHELLA FESTIVAL!

22. února 2017 v 20:24 | Uthande |  News
Coachella - největší hudební festival v Kalifornii! Naše Selly se na něm ukázala naposledy v roce 2014, kdy strávila spoustu času se sestrami Jenner. Rita Ora, Jared Leto, Ellie Goulding, Kylie a Kendall Jenner, Nicki a Paris Hilton, Ashley Greene, Kellan Lutz, Fergie, Alessandra Ambrossio - to je ovšem jen část z hvězd, které hráli na festivalu Coachella 2014. Nyní je před námi další ročník Coachella Valley Music and Arts Festival 2017! Na nejznámějším hudebním festivalu budou hrát nejlepší a špičkoví umělci ze světa hudby od 14. dubna do 23. dubna v Indio, Kalifornie. Selena tuto informaci sdílela prostřednictvím Instagram Stories během módní přehlídky Coach.


PREMIERE IT AIN’T ME!

22. února 2017 v 20:10 | Uthande |  Lyrics
Vše nasvědčuje tomu, že Selly a Kygo vytvořili dobrý singl! "It Ain't Me" se s největší pravděpodobností objeví na novém albu Kyga. Říkám pravděpodobně, protože vydání písně neznamená ještě, že bude určitě Seleny. Vzhledem k tomu, že je to mezinárodní spolupráce, ale spíše bude patřit Kygovi. Můžete to porovnat s "I Want You To Know". "It Ain't Me" byla napsána ve spolupráci Kyga a Brian Lee, Ali Tamposi a Andrewa Watta, kteří jsou odpovědni za úspěch písně "Let Me Love You" od Justin Bieber a DJ Snakea. S takovým složením a Seleniným zpěvem má píseň poněkud zaručený úspěch. Již ve dne vydání se stala píseň velkým hitem v hitparádách po celém světě. Dokonce i teď drží píseň #1 na iTunes ve 14 zemích! Krátce poté, co byly potvrzeny zvěsti, že umělci nahráli společnou píseň ve večerních hodinách 9. února 2017, se na Instagramu Kyga objevil video teaser, ve kterém Sel zpívá za doprovodu akustické kytary. Podívejte se na text.14.02. - ATTENDING THE COACH FW17 FASHION SHOW IN NEW YORK CITY, NY

22. února 2017 v 19:01 | Uthande |  Public Appearances
V úterý [14.02] se konala módní přehlídka značky Coach, která je spojena s probíhajícím New York Fashion Week. Calvin Klein, Oscar de la Renta, Prabal Gurung nebo Coach - tyto módní značky již prezentují své kolekce pro podzim-zima 2017. V prvních řadách pozorovali přehlídku ty největší hvězdy showbyznysu - Diane Kruger, Gwyneth Paltrow nebo celá rodina Kardashians, ale také i naše Selena. New York Fashion Week je příležitostí vidět nejen nejnovější kolekce největších módních značek na světě, ale i prezentovat svůj vlastní šatník a styl. Selena seděla na přehlídce Coach vedle redaktorky amerického módního časopisu "Vogue" - Anny Wintour. Zpěvačka si pro tuto příležitost vybrala šaty z připravované kolekce Coach, choker je také od zmíněné značky, outfit doplnila botama také od Coach za $595. Sdílela také spoustu fotografií z přehlídky a další. Selena také po dlouhé době aktualizovala svůj Snapchat, což bylo velkým překvapením pro fanoušky. Všechny publikace naleznete v galerii.

GALLERY LINKS:
Photogallery > Public Appearnaces > Other Events > 2017 > ATTENDING THE COACH FW17 FASHION SHOW IN NEW YORK CITY, NY - FEBRUARY 14 [12x]
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > SELENAGOMEZ (SELENA GOMEZ) [2x]
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > STORIES - SELENA [1x]
Photogallery > Social Networks Picture > Snapchat > SELENA GOMEZ [4x]
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > HUNGVANNGO (HUNG VANNGO) [1x]
Photogallery > Candids > 2017 > LEAVING HER HOTEL IN NEW YORK CITY, NY - FEBRUARY 14 [12x]

14.02. - Seen at The Coach FW17 Fashion Show in New York City, NY

20. února 2017 v 18:52 | Uthande |  Candids
Selena se v úterý [14.02] objevila na přehlídce značky Coach v New Yorku. Není také žádným tajemstvím, že je v poslední době tváří této značky. Brzy se také dočkáme její nové řady, včetně nových kabelek. Pro svůj outfit zpěvačka nešetřila a vybrala si exkluzivní oblečení pro tuto událost. Kromě toho, když opouštěla přehlídku, udělala i několik fotografií s fanoušky. I paparazzi se podařilo udělat pár snímků Seleny, které jsou v HQ. Podívejte se do galerie.

GALLERY LINKS:
Photogallery > Fan Photos > 2017 > FEBRUARY [10x]

VISITORS FOR 7TH WEEK (13.02. 2017 - 19.02. 2017)

20. února 2017 v 17:44 | Uthande |  Statics
Návštěvnost za 7. týden (13.02. 2017 - 19.02. 2017)

Pondělí: 6
Úterý: 11
Středa: 8
Čtvrtek: 6
Pátek: 5
Sobota: 18
Neděle: 8

Celkem: 62

NOMINATIONS FOR "KIDS' CHOICE AWARDS 2017"!

19. února 2017 v 23:07 | Uthande |  Vote
Velkými kroky se blíží každoroční předávání cen "Kids Choice Awards"! Ve zkratce také známé jako KCA. Předávání se koná každým rokem v březnu nebo v dubnu. Ceny jsou udělovány v kategoriích: televize, hudba, sport a film. Předávají se v USA, avšak některé země, např. Velká Británie nebo Austrálie, organizují své vlastní předávání v zemi. Hlasování probíhá on-line na mezinárodních internetových stránkách Nickelodeonu. Letošní KCA se bude konat 11. března (sobota) v Los Angeles, Kalifornie. Letos získala Selena nominaci v kategorii "Favorite Female Singer". Není to poprvé, co Selena vyhrála cenu! V této kategorii vyhrála již 3x (2012, 2014, 2015). Pomozme ji opět získat tuto cenu! Jako vždy můžete hlasovat prostřednictvím webových stránek a příslušného hashtagu na Twitteru.12.02. - 59TH ANNUAL GRAMMY AWARDS - AFTER PARTY

18. února 2017 v 16:53 | Uthande |  Candids
V neděli [12.02] se konaly 59TH Annual Grammy Awards 2017. Ceremonie se konala v Staples Center, Los Angeles, Kalifornie. Kromě vítězů se objevily na scéně i hvězda world music - včetně Lady Gaga a Metallicy. Asi už všichni víte, kdo získal ocenění, tak to tady snad nemusím vypisovat. Selena se na gala večeru neukázala, několik zpráv se neprokázalo. Ale zato se objevila na after-party, kterou pořádala společnost Universal Music Group, která vlastní její nahrávací společnost - Interscope Records. Potom šla Selena se svými přáteli (Aodhan king, Ashley Cook, Caroline Franklin, Courtney Barry, Jacob EpisteinLaura, Petter Toggs a Fai Khadra) do místního baru, který několikrát zmínila na Instagram Stories. A byla vyfotografována u vchodu na after-party ve společnosti The Weeknda a Kyga. Podívejte se na fotografie v galerii.GALLERY LINKS:
Photogallery > Candids > 2017 > LEAVING BARNEY'S BEANERY IN WEST HOLLYWOOD, CALIFORNIA - FEBRUARY 12 [8x]


JUSTIN TRANTER ABOUT COOPERATION WITH SELENA

18. února 2017 v 13:44 | Uthande |  Other about Selena
Vám určitě jistě známy Justin Tranter je populární skladatel, ale i dobrý přítel Seleny. Je jedním z autorů nejžhavějších popových písní v roce 2015, např. "Sorry" od Justina Biebera, "Cake by The Ocean" od DNCE, ale i "Hands to Myself" a "Good For You" od Seleny. V roce 2016 zakončil psaní dobročinného útvaru "Hands" v autobuse. Ale ne jen tak nějaký autobus. Píseň byla nahrána pro oběti v Orlandu. Sám autor uvedl: "Selena slyšela tuto píseň jako první, protože jsme dokončili psaní u ní v autobuse, a velmi jí dojal druhý verš, takže jsem si byl jistý, že ho bude zpívat právě ona." Skladatel má ve zvyku sdělovat informace o spolupráci se Selenou. Tentokrát mluvil o telefonátu se Selenou těsně před vydáním "Sorry" Justina Biebera. Podívejte se na video.

| Copyright © 2016 | Uthande |