Prosinec 2016

NEW PICTURES FROM THE PREPARATION FOR THE "REVIVAL TOUR"

22. prosince 2016 v 23:18 | Uthande |  Tours and Concerts

V poslední době se začaly objevovat další a další fotografie, které jsou označovány jako "nové / staré" nebo zjednodušeně "rare" ("vzácné"). V současné době se objevily fotografie, které byly pořízeny během focení, zaměřené na podporu oblečení z obchodu Seleny nebo z backstage pro "Revival World Tour". O oblečení z obchodu je velký zájem. Během jedné hodiny od vydání kousků navštívilo stránky merche více než 300,000 uživatelů. V průměru každých 5. návštěvník si zakoupil jednu věc z kolekce. Kde si můžete koupit oblečení na propagaci turné? Na webových stránkách Seleny. Na 1. fotografii je zobrazena Selena v exkluzivním prádle s nápisem "Revival". Dříve jsme mohli vidět podobnou fotografii, která byla publikována ve veřejném fóru oficiálního Instagramu "Revival Tour". Stojí také za zmínku, že do galerie jsem nahrála ještě nové fotografie z photoshootu pro dané tour.

GALLERY LINKS:
Photogallery > Tours And Concerts > Revival World Tour > BACKSTAGE 1x
Photogallery > Tours And Concerts > Revival World Tour > PHOTOSHOOT 2x

VISITORS FOR 50TH WEEK (12.12. 2016 - 18.12. 2016)

19. prosince 2016 v 20:37 | Uthande |  Statics
Návštěvnost za 50. týden (12.12. 2016 - 18.12. 2016)

Pondělí: 14
Úterý: 9
Středa: 9
Čtvrtek: 15
Pátek: 14
Sobota: 21
Neděle: 12

Celkem: 94

OTHER INSTAGRAM #7

17. prosince 2016 v 23:22 | Uthande |  Social Media Networking Sites
Na počátku tohoto týdne se objevily zvěsti o tom, že SELENA podepsala smlouvu se značkou COACH, které bude dělat novou tvář. COACH je známá značková firma pro doplňky. Včera, 16. prosince, to bylo oficiálně potvrzeno. Přes TWITTER a INSTAGRAM sdílela značka fotografii se svým kreativním ředitelem STUARTem VEVERSem, který představuje SELENU. Kromě toho poskytl krátký rozhovor pro NEW YORK TIMES.
GALLERY LINKS:
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > OTHERS 3x
Photogallery > Social Networks Picture > Twitter > OTHERS 1x
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > SELENAGOMEZ 1x

SELENA SANG "ALL I WANT FOR CHRISTMAS" IN "CARPOOL KARAOKE"

17. prosince 2016 v 20:06 | Uthande |  Videos
V červnu tohoto roku se Selena zúčastnila "Carpool Karaoke" Jamese Cordena. Kromě jejích písní zazpívala také píseň "All I Want For Christmas" od Mariah Carey jako vánoční speciál, který se vysílal ve čtvrtek, 15. prosince. Ve videu se objevili také Adele, Lady Gaga, Mariah Carey, Demi Lovato a Nick Jonas, Elton John a další. Podívejte se na následující video:


OTHER INSTAGRAM #6

16. prosince 2016 v 21:40 | Uthande |  Social Media Networking Sites
Po 90-ti denní pauze, kdy se zaměřila na svou osobní péči (a comebacku na AMERICAN MUSIC AWARDS 2016), je SELENA zpět a připravena k práci. Ve skutečnosti je už zpátky ve studiu! Na INSTAGRAMu zveřejnil skladatel JUSTIN TRANTER fotografii, kde si SELENA dává malou pauzu od nahrávání a líčí si svůj oční make-up pomocí produktů od HOURGLASS COSMETICS. JSTIN TRANTER je zodpovědný za hity BRITNEY SPEARS, NICKa JONASe, FIFTH HARMONY a GWEN STEFANI. Titulek je jednoduchý ("MUSIC AND LOVE"), ale skutečnost, že TRANTERova partnerka pro skládání písní, JULIA MICHAELS, která byla také označena na fotce, odhaluje více o druhu hudby, na které SELENA pracuje. Tato dvojice je odpovědná za mnoho z SELENY hitů, včetně "SLOW DOWN", "HANDS TO MYSELF" a "GOOD FOR YOU". Dále také složili výbornou taneční píseň od JUSTINa BIEBERa "SORRY".


GALLERY LINKS:
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > OTHERS 1x

PREMIERE "13 REASONS WHY" ALREADY IN MARCH NEXT YEAR!

16. prosince 2016 v 21:09 | Uthande |  Television Series and Talk Shows
Jak již bylo dříve oznámeno, seriál "13 Reasons Why", který byl zpočátku filmem, se bude vysílat na kanále Netflix a Selena bude jako výkonný producent. V poslední době vysílá služba trailer, kterým připravuje diváky na děj, který se začne vysílat v následujícím roce 2017. Stále není stanovené přesné datum, kdy seriál poprvé spustí, ale víme, že série bude k dispozici v USA na jaře 2017 (březen-červen).


"HANDS TO MYSELF" - #91 PLACE IN "100 BEST POP SONGS RELEASED IN 2016"!

15. prosince 2016 v 17:50 | Uthande |  Charts
Píseň "Hands To Myself" je třetí singl z alba Revival. Ačkoli byla píseň vydána v roce 2015, časopis Billboard se neobtěžoval dát písničku do žebříčku nejlepších písní roku - "100 Best Pop Songs Released in 2016". Bohužel, píseň se umísila na velmi nízké pozici, a to na #91 pozici, ale stále je to další malý úspěch v kariéře Seleny!


MANU GAVASSI AND OLIVIA HOLT COVER "HANDS TO MYSELF"

15. prosince 2016 v 17:35 | Uthande |  Videos
V sobotu, 10. prosince, se konal Z Festival v Sao Paulu, Brazílie. Jednou z účinkujících byla i zpěvačka Manu Gavassi, která zazpívala cover "Hands To Myself". Podíveje se:


Zpěvačka a herečka Olivia Holt navštívila ateliér iHeartRadio pro podporu svého nového alba a představila skladby. Jednou z těch písní byl i cover "Hands To Myself". Podíveje se:


DIRECTOR OF "INSTYLE" ABOUT SELENA

14. prosince 2016 v 21:50 | Uthande |  Other about Selena
"InStyle" je mezinárodní časopis pro ženy věnovaný módě, kráse a životě hvězd, který se prodává ve Velké Británii, Španělsku, Německu a Austrálii. Jeho ředitel Arabella Greenhill promluvil o jejo osobním vztahu s naší Selly. Zřejmě jsou stále v kontaktu! Dalo by se říci, že se poznali během relace pro daný časopis v roce 2013, kde Selena také uvedla vyčerpávající rozhovor. Arabella Greenhill o ni řekl:


FAN PHOTOS #5

14. prosince 2016 v 20:59 | Uthande |  Fan Photos
Jak strávila Selena nedělní odpoledne? Zpěvačka a její skupina nejlepších přátel (Ashley Cook a Raquelle Stevens) se rozhodly navštívit restauraci Sagebrush Cantina, která se nachází v bývalém okrese bydliště Seleny - Calabasas. Tentokrát mám k dispozici pouze tři fotografie, které byly vytvořeny jejími fanoušky.


Gallery Links:
Photogallery > Fan Photos > 2016 > DECEMBER 3x
| Copyright © 2016 | Uthande |