Prosinec 2016

SELENA AND ASHLEY COOK LEAVING A RESTAURANT IN SANTA MONICA, CA

4. prosince 2016 v 15:37 | Uthande |  Candids
Selena Gomez byla fotografována v noci, 2. prosince, jak odchází z restaurace vedle své kamarádky Ashley Cook v Santa Monice v Kalifornii. Podívejte se:GALLERY LINKS:
Photogallery > Candids > 2016 > ON THE STREET IN SANTA MONICA, CA - DECEMBER 2 37x

OTHER INSTAGRAM #5

4. prosince 2016 v 14:49 | Uthande |  Social Media Networking Sites
Naše SELENA se vrací s novou pracovní sílou a rozvíjí svou kariéru v hudbě. Objevily se s ní nové snímky, když byla v noci 2. prosince v nahrávacím studiu, kde nahrává nové písně pro její druhé sólové album. Vydání alba se plánuje na rok 2017. Ale s kým SELLY spolupracuje? S americkou kapelou "THE FUTURISTIC", která také získala popularitu po vydání alba. Jedná se o duo,které tvoří ALEX SCHWARTZ a JOE KHAJADOURIAN. Ti už pracovali s mnohými hudebními umělci, např. CHRIS BROWN, PITBULL, AKON, 50 CENT, NE-YO, BRUNO MARS, HALSEY, WIZ KHALIFA, LADY GAGA nebo JUSTIN TIMBERLAKE. SELENA byla také vyzvána ke spolupráci s dánským písničkářem JONASem JEBERGem. Napsal několik textů pro JESSIE J ("SAID TOO MUCH"), JASON DERULO ("MARRY ME"), FIFTH HARMONY ("SLEDGEHAMMER"), NICKI MINAJ ("THE BOYS"), ZANDAYI ("PUTCHA BODY DOWN") i JORDAN SPARKS ("DOUBLE TAP"). SELENY druhé album vydá nahrávací společnost "INTERSCOPE RECORDS". Projekt je stále bez názvu. Na albu se také podílí STARGATE (RIHANNA), ROSS GOLAN (CHARLI XCX), RAMI YACOUB (ELLIE GOULDING), ALBIN NEDLER (CHER LLOYD), LELAND (TROYE SIVAN), JULIA MICHAELS ("YEARS & YEARS"), JUSTIN TRANTER (RITA ORA) a BLOODPOP (MADONNA). Stojí také za zmínku, že poslední album naší SELENY "REVIVAL", které vyšlo v roce 2015, trumflo "BILLBOARD 200 ALBUMS" a zplodilo čtyři trháky: "GOOD FOR YOU", "HANDS TO MYSELF", "SAME OLD LOVE" a "KILL EM WITH KINDNESS", což je důvod, proč mnoho hudebních znalců a fanoušků očekává, že nové album bude stejně úspěšné. SELENA strávila noc v nahrávacím studiu, kde se setkala s výše uvedenými umělci. Ti se na INSTAGRAMu podělili se snímky, na kterých je i radostná SELLY.

GALLERY LINKS:
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > OTHERS 2x

SELENA GOMEZ - THE BEST INSTAGRAMMER IN 2016

3. prosince 2016 v 19:16 | Uthande |  Social Media Networking Sites
Stejně jako stránka SPOTIFY i INSTAGRAM sdílí nejnovější seznam o počtech followers. Zaslouží si SELENA takové pocty od SELENATORS? Přemýšlejme. I když účet na Instagramu naší SELENY nebyl aktualizován déle než tři měsíce, každý den přijde na její účet přes pár set lidí (v průměru 950 followers za minutu) a zajímají se o ni. Před několika měsíci byla na jejím druhém, sólovém a v životě nejdůležitějším "REVIVAL WORLD TOUR", které mělo být jejím hudebním obrozením, ale proč píšu to v minulosti? No ... Před rokem nám SELENA oznámila, že trpí nemocí systémový lupus erythematodes, který má mnoho nevysvětlitelných poruch imunitního systému a duševního stavu. SELENA nyní dosáhla vrcholu svého onemocnění. Nicméně, v poslední době SELENA aktualizovala svůj oblíbený portál novou fotografii s fanoušky. Snímek s fanoušky přesáhl lehce 3 miliony followers. V poslední době její profil sdílí více než 100 milionů followers právě tím, že se stala první osobou, která překonala této rekord v historii Instagramu! Kromě toho, má SELLY 18 příspěvků s více než 3 miliony follow (3 s více než 4 miliony a 1 s téměř 6 miliony) a nejpopulárnější video s více než 24 milionů zhlédnutí.


SPOTIFY #1

3. prosince 2016 v 17:33 | Uthande |  Social Media Networking Sites
Stránka SPOTIFY nedávno zveřejnila seznam "SPOTIFY'S 25 UNDER 25" (úplný seznam ZDE). Selena se v tomto seznamu umístila na #18 pozici. Dalo by se říci, že tento seznam je považováno za prohlášení "BILLBOARD" nejdůležitější. V horní části je SHAWN MENDES, spolu s písní "TREAT YOU BETTER". Na stupních vítězů se umístila ARIANA GRANDE s nejnovějším singlem "SIDE TO SIDE" a LIL WAYNE s písní "NO PROBLEM". Zveřejněním seznamu SPOTIFY také přidal několik lichotivých slov o každém z umělců, včetně SELENY. Bylo pochváleno její poslední album a její poslední úspěšné singly. Stránka MUSIC NEWS AND FACTS s končícím rokem publikovala na svém TWITTERU další seznam v podobě žebříčku "MOST STREAMED FEMALE ARTISTS OF 2016 ON SPOTIFY". V horní části se umístila RIHANNA, hned za ní je ARIANA GRANDE a po ní SIA. Podívejte se níže na seznam!


INTERVIEW WITH THRIVE GLOBAL

2. prosince 2016 v 21:02 | Uthande |  Interviews
Na internetu byl zveřejněn nejnovější rozhovor se Selenou a také pravděpodobně první, který je po návratu z rehabilitačního centra. Konverzace je krátká a hlavně se zaměřuje na blaho zpěvačky a její kontakt s mobilním telefonem.

PRIYANKA CHOPRA ABOUT SELENA GOMEZ

2. prosince 2016 v 20:20 | Uthande |  Other about Selena
Priyanka Chopra je indický herečka, modelka a zpěvačka. Také se může pochlubit titulem Miss World 2000. V nedávném rozhovoru Priyanka byla požádána o svůj citát, který i dodává sílu. Překvapením je, že ve svém projevu zmínila Selenu:

| Copyright © 2016 | Uthande |