Prosinec 2016

CHRISTMAS 2016

31. prosince 2016 v 15:58 | Uthande |  Social Media Networking Sites
Byly zveřejněny nové fotografie SELENY v předvečerním čase a vánoční oslavy s rodinou.

GALLERY LINKS:
Photogallery > Social Networks Picture > Others > CELEBRATING CHRISTMAS WITH FAMILY IN TEXAS - DECEMBER 2016 5x
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > OTHERS 5x

FAN PHOTOS #8

31. prosince 2016 v 15:13 | Uthande |  Fan Photos
SELENA ve středu [28.12] strávila den se svými blízkými v kině "MOVIE HOUSE AND EATERY" v DALLASU, TEXAS. Doprovázela ji její matka MANDY TEEFEY, nevlastní otec BRIAN TEEFEY a nevlastní sestra GRACIE ELLIOT TEEFEY. Šli se podívat na animovaný film "SING". V kině je ovšem zchytila jedna faninka: "Byla jsem na filmu s mou dcerou. Když jsem zahlédla SELENU spolu se svou sestrou, vypadaly skvěle, a pak zhasla světla a začal film. Všichni se bavili a smáli se." Film "SING" je animovaný film, kde hlavní postavou je koala BUSTER MOON, který organizoval pěveckou soutěž, aby zachránil své divadlo před krachem. Faninka, která sdílel tuto informaci, vyfotila místo v kině, kde SELENA seděla se svými blízkými v průběhu promítání snímku. Vidíme spoustu sladkostí a rychlého občerstvení. SELENA ví, co je dobré! Faninka respektovala SELENY soukromí a proto ji nežádala o fotografii, ale stále se objevila jedna fotografie z parkoviště. SELENA byla oblečená ve světlém roláku a vlasy měla stažené do drdolu.
Gallery Links:
Photogallery > Fan Photos > 2016 > DECEMBER 1x

THE MOST BEAUTIFUL WOMEN FACE IN THE WORLD 2016

29. prosince 2016 v 15:53 | Uthande |  News
Není pochyb o tom, že SELENA je velmi atraktivní žena. Mezi muži se mluví o sex-appealu a mezi ženami jako osoby s bezvadným šarmem a stylem. Její vzhled přilákal 53% mužského publika k videoklipu "HANDS TO MYSELF", který získal tolik ocenění během prvních dnů po vydání. Nepochybně důležitým prvkem je skutečnost, že SELENY brada je nejoblíbenějším modelem pro plastickou chirurgii žen. Byla a je tváří mnoha známých značek, jako "PANTENE" (dokonalá péči o vlasy), "COACH" (módy a styl), IPHONE (jako "královna Selfie" na INSTAGRAMU), nebo "COCA COLA" a "LOUIS VUITTON" (řada módních časopisů, ikona stylu). Je možné, že nejen talent a zajímavé momenty společenského života, nebo rostoucí kariéra přilákala tolik uživatelů na INSTAGRAMU, aby překonala všechny hranice a překročila 100.000.000 followers, z kterých jsou 37% muži a 63% ženy. Podobné je to i na TWITTERU, FACEBOOKU a YOUTUBE kanálu SELENY. Také se stala tváří mnoha módních časopisů ve světě, např. "VOGUE", "MARIE CLAIRE" a další. Proto se SELENA umístila v seznamu "The 100 Most Beautiful Faces Of 2016" na #61 pozici s nejkrásnější tváří na světě, což vyvolává všeobecný nesouhlas nejen jejích fanoušků! SELENA už párkrát své místo v uvedeném seznamu našla a to nejvyšší bylo na #18 pozici z roku 2013. Mezi umístěnými najdete také LILY COLLINS, která byla na #82 pozici. V tomto seznamu se objevila již 6x, ale její nejvyšší byla #11 pozice z roku 2012. Na #53 pozici se umístila oblíbená modelka CARA DELEVINGNE, která se v roce 2015 umístila na #47 pozici. Na #51 pozici se umístila PRIYANKA CHOPRA, která bude sdílet se SELENOU kampaň "STRONG IS BEAUTIFUL" od "PANTENE". Na #50 pozici se umístila MARGOT ROBBIE, která se v tomto seznamu umístila již po 2. Jen na #44 pozici se umístila NATALIE PORTMAN - vítězka Oscara za roli ve filmu "BLACK SWAN" (po 19. v žebříčku a vítězka seznamu roku 2008). ZARA LARSSON je na #31 pozici a je spojena s písní "LUSH LIFE" (#4 pozice roku 2015) a EMMA WATSON - populární americká herečka, známá pro její roli jako HERMIONA v sérii filmů "HARRY POTTER" (po 11. v žebříčku a vítězka seznamu roku 2011). Doporučuji vám kouknout se na celé viedo.


FAN PHOTOS #7

28. prosince 2016 v 20:58 | Uthande |  Fan Photos
Poté, co strávil SELENA VÁNOCE se svou rodinou, včera, 27. prosince, zjistili někteří fanoušci, že je SELENA v DALLASU, TEXAS. Zpěvačka a herečka byla v lázních "SPA NORDSTROM" a v restauracích "TACO DINER" a "ROADHOUSE TEXAS". Podívejte se na fotografie:Gallery Links:
Photogallery > Fan Photos > 2016 > DECEMBER 9x

SPOTIFY #2

28. prosince 2016 v 18:24 | Uthande |  Social Media Networking Sites
Ze dne na den dostávají SELENATORS novou várku důvodů, proč být na SELENU hrdí. Její kariéra se opět rozrůstá, ale nejde jen o tu hudební, ale i o tu herckou. Selena je totiž vyhledávanou, pokud jde o filmovou produkci, nebo se stane propagátorkou nějaké značky. Její třetí úžasný singl "HANDS TO MYSELF" z alba "REVIVAL" přesáhl 300.000.000 přehrání na hudebním portále SPOTIFY. Není divu, protože SELENA je sedmý nejčastěji poslouchaný umělce v roce 2016 (více ZDE). O píseň byl velký zájem v mnoha zemích, z kterých dostala píseň jednotlivé certifikáty. Tato píseň získala platinu v AUSTRÁLII, ITÁLII, USA, KANADĚ, na NOVÉM ZÉLANDU a ve ŠVÉDSKU (2x). Ve VELKÉ BRITÁNII získala stříbro a ve SPOJENÉM KRÁLOVSTVÍ, ITÁLII, DÁNSKU, AUSTRÁLII, na NOVÉM ZÉLANDU fanoušci SELENY porazili hranici 20.000 prodaných kusů a získala "Zlatou desku". Kromě toho, hudební video "HANDS TO MYSELF" v nejbližší době překročí hranici 200.000.000 zhlédnutí a tím získá druhý certifikát VEVO. Ačkoli byla píseň vydána v roce 2015, časopis "BILLBOARD" se neobtěžoval dát písničku do svého žebříčku nejlepších písní roku (více ZDE). Píseň byla také několikrát předělána mnoha umělci (více ZDE a ZDE).


FAN PHOTOS #6

28. prosince 2016 v 16:29 | Uthande |  Fan Photos
Přípravy na ŠTĚDRÝ DEN začínají v USA druhý den po "THANKSGIVING DAY", které SELENA strávila v rodinném kruhu doma v TEXASU. Letošní "ČERNÝ PÁTEK" připadl na 25. listopadu a jako obvykle to byl den pracovního volna. A to je skvělý den pro nákupy. Miliony Američanů se vrhli na nákup a fronty před mnoha obchody se seřadily už den předtím. Podle obchodní tradice utratili Američané v průběhu tohoto jednoho dne v obchodech více než $40 miliard. Mezi těmito lidmi byla i naše SELENA, ale šla nakupovat až o něco později (více ZDE). V dnešní době je nemožné si představit VÁNOCE bez dárků pod stromečkem, které jsou krásně balené v barevné papíru a ozdobené stuhou. Většinou se dávají dary příslušníkům rodiny, ale dávají se i sekretářkám v kanceláři, kolegům nebo kamarádům. Nesmíme ale zapomínat na ty, kteří jsou v obtížné finanční situaci, nebo na ty, kteří jsou odkázáni na pomoc druhých. A SELENA tomu je příkladem. Navštívila totiž "COOK CHILDREN'S MEDICAL CENTER" v FORT WORTH, TEXAS, kde její rodina trávila VÁNOCE. Její fanoušci říkali: "Její úsměv byl ten nejlepší dárek, jaký jsem kdy dostal. Byl jsem velmi potěšen, když nám přinesla spoustu sladkostí. I bez toho, tento den byl pro mě ten nejlepší, protože v něm byla ona." Také říkali: "Na její tváři byl neustále krásný úsměv." SELENA měla na sobě dlouhý bílý kabát, klasické kalhoty s rozšířenými nohavicemi a černou košili. Objevila se v přírodním make-upu a s přirozeným účesem. Podívejte se na fotografie:Gallery Links:
Photogallery > Fan Photos > 2016 > DECEMBER 15x

VISITORS FOR 51ST WEEK (19.12. 2016 - 25.12. 2016)

26. prosince 2016 v 22:00 | Uthande |  Statics
Návštěvnost za 51. týden (19.12. 2016 - 25.12. 2016)

Pondělí: 8
Úterý: 8
Středa: 12
Čtvrtek: 8
Pátek: 21
Sobota: 14
Neděle: 15

Celkem: 86

COACH "DINKY" CROSSBODY BAG IN GLOVETANNED LEATHER

25. prosince 2016 v 21:38 | Uthande |  Closet
December 16, 2016 - SELENA zveřejnila fotografii sama sebe na INSTAGRAMu, jak předvádí její novou Coach "Dinky" Crossbody Bag in glovetanned leather! Má Black Copper/Bordeaux 1941 v červené verzi a vy si ji můžete taky pořídit za $295 na oficiálních stránkách COACH.

Poznámka: Popruhy se dají oddělit. Selena si také nechala přidělat její iniciály SMG na štítek.

Podobné kabelky:

SELENA'S SECOND SOLO ALBUM IN TOP 50 MOST STREAMED ALBUMS OF 2016

23. prosince 2016 v 21:21 | Uthande |  Charts
Druhé sólové album Seleny nedávno předčilo impozantní počet prodaných kopií po celém světě. A to bylo 10.000.000 kopií "Revival". Během prvního týdne se prodalo přes 100.000 kopií po celém světě a od prvního dne vyšplhalo do předních příček hitparád. Toto album získalo #1 pozici v jedné z nejdůležitějších hitparád na světě (v USA obzvláště) - "Billboard 200", kde zůstalo po dobu jednoho týdne. Každý z singlů (s výjimkou "Hands To Myself" a "Kill Em With Kindness") byl v první desítce žebříčku "Billboard Hot 100". Deska už dostala i mnoho různých certifikací v několika zemí. Toho vše dosáhlo album "Revival" během jednoho roku. Každý singl obdržel 2 (nebo 3) certifikáty VEVO (s výjimkou "Hands To Myself"). Druhé sólové album je průlomové v kariéře Seleny. Hudební styl se výrazně změnil a Selena se ukázala také z druhé strany. I když "Revival World Tour" nebylo dokončeno a bylo zrušeno, album je stále více oblíbené. V současné době portál "BuzzAngleMusic" vydal seznam "50 nejčastěji přehrávaných alb roku 2016", kde se umístilo i druhé sólové album Seleny. Album letos mělo celkem 448,946,080 milionů streamigs (stahování) a to mu dává #24 pozici v uvedeném seznamu.

SELENATORS ARE THE BEST FANDOM AND FANS OF THE YEAR 2016 BY "BILLBOARD"!

23. prosince 2016 v 16:28 | Uthande |  Charts

Nejpopulárnější časopis "Billboard", který je zdrojem nejvíce informací o hudebních umělcích a jiných tvůrcích, vydal seznam - "Best Fans And Fandoms of 2016"! Selenators se nachází v horní části uvedeného seznamu! Proč zrovna Selenators? Velkým překvapením a radostí byl výskyt Seleny na jedné z nejprestižnějších gala akcí "American Music Awards" v Los Angeles (více ZDE). Nyní můžu s jistotou říci, že je s naší Selly vše v pořádku a léčba přinesla očekávané výsledky. Dlouho čekám na okamžik, kdy se Selly znovu někde objeví a jak bude vypadat. Po více než třech měsících, kdy se Selena léčila se zvýšením psychických problémů důsledkem nemoci systémový lupus erythematodes, jsme ji mohli vidět na červeném koberci. O této události mluvil celý hudební svět. Sociálních média publikovala nové a nové inovace na téma Seleny návratu do hudební kariéry. Selena se objevila 20. listopadu na slavnostním ceremoniálu "American Music Awards 2016" v Los Angeles, kde byla nominována ve dvou kategoriích: "Artist Of The Year" a "Favorite Female Artist Pop/ Rock". Tento večer byl plný emocí. Naše Selly měla na sobě dlouhé, vzdušné, červené šaty "Prada" na ramínka s krásným prstýnkem "Cartier" v hodnotě více než $36.000. Vlasy měla svázané do nízkého ohonu. O její vzhled se postarali Hung Vanngo (make-up), Chris Classen (styling), Lona Vigi (vlasy) a Tom Bachik (manikúra). Selena získal ocenění a nezapomněla poděkovat výstupem na scénu. Pronesla dojemný projev, který zůstane nadlouho v srdcích fanoušků. Mimo jiné proto, se Selenators umístili vysokože v hodnocení. Podívejte se na celý seznam!

| Copyright © 2016 | Uthande |