Listopad 2016

SELENA GOMEZ AT LAX AIRPORT ON NOVEMBER 28

29. listopadu 2016 v 21:08 | Uthande |  Candids
Po velmi dlouhou dobu nebyly zveřejněny žádné fotografie od paparazzi. Už od včera jsme mohli vidět nové fotky Seleny v celé své kráse! Fotografové byli schopni zachytit zpěvačku, když se včera ve večerních hodinách objevila na letišti LAX v Los Angeles. Selena se vrátila z Dallasu, Texas, kde strávila Thanksgiving Day s její nejbližší rodinou. Na letišti byla doprovázena svým dlouholetým kamarádem - Ashley Cook. Navíc, díky pozorným fanouškům byla možnost sledovat usmívající se Selenu, která před odletem navštívila Starbucks na letišti v Dallasu. Selena také neváhala a vyfotila se i s nějakými fanoušky. Podívejte se na fotky, které jsou k dispozici v galerii.

GALLERY LINKS:
Photogallery > Candids > 2016 > AT LAX AIRPORT IN LOS ANGELES - NOVEMBER 28 122x
Photogallery > Fan Photos > 2016 > NOVEMBER 2x

VISITORS FOR 47TH WEEK (21.11. 2016 - 27.11. 2016)

28. listopadu 2016 v 17:36 | Uthande |  Statics
Návštěvnost za 47. týden (21.11. 2016 - 27.11. 2016)

Pondělí: 22
Úterý: 15
Středa: 13
Čtvrtek: 14
Pátek: 19
Sobota: 17
Neděle: 15

Celkem: 115

Děkuju vám moc. Tak vysoká čísla jsem opravdu nečekala :)

KESHA ABOUT SELENA GOMEZ

27. listopadu 2016 v 17:47 | Uthande |  Other about Selena
Selena nedávno zmizela ze světa showbyznysu. Přestávka byla způsobena nemocí systémový lupus erythematodes, který způsobil paranoidní stavy a také deprese, která je důvodem, proč šla na intenzivní léčbu. Jak dobře víte, kvůli tomuto vážnému onemocnění byla Selly nucena zrušit "Revival World Tour". Proto přestala aktualizovat své sociální sítě. Příkladem byl její účet na Instagram, který nebyl aktualizovaný déle než 13 týdnů, ale v poslední době se Selena omluvila a poděkovala fanouškům za jejich laskavost v novém příspěvku. Přes všechna protivenství vastoupila na "American Music Awards 2016", kde získala ocenění v kategorii "Best Female Artist Pop/ Rock". Kromě toho pronesla dojemnou řeč, během které sotva zadržela své slzy. Na téma Seleny comebacku promluvila i Kesha, americká popová zpěvačka a autorka mnoha textů. Její průlom v kariéře je zaznamenán na začátku roku 2009, kdy společně s rapperem Flo Rida nazpívala píseň "Right Round", pak vyšel její debutový singl "Tik Tok", který se dostal na 1.místo v 11 zemích a byl nejvíce prodávanou písní roku 2010. Kesha prostřednictvím paparazzi dodala, že výstup Seleny na "American Music Awards" se jí velmi dotkl! Přesvědčte se sami v 0:28.


SELENA INSTAGRAM #2

25. listopadu 2016 v 23:00 | Uthande |  Selena's Personal Pictures
I když účet na Instagramu náší Seleny nebyl aktualizován po dobu více než tři měsíce, stále jde vzhůru počet followers, kteří o ní mají zájem. Před několika měsíci začalo její druhé sólové, v životě nejdůležitější "Revival World Tour", které mělo být hudebním obrozením, ale proč to píšu v minulosti? No ... Před rokem nám Selena sdělila, že trpí systémovou nemocí zvanou lupus erythematodes, která má mnoho předtím nevysvětlitelných poruch imunitního systému a duševního stavu. Také řekla, že nyní dosáhla vrcholu svého onemocnění a nemoc jí "vzala" psychiku. Včera to byl den, kdy Selly aktualizovala svůj profil novou fotografií s fanoušky. Snímek už přesáhl 2,9 mln followers. V poslední době Seleny profil sdílí přes 100 milionů followers a tím se Selena stala první osobou, která překonala rekord v historii! Se zveřejněnou fotografií také Selena poděkovala svým fanouškům za svou lásku a podporu.
GALLERY LINKS:
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > SELENAGOMEZ (SELENA GOMEZ)

FAN PHOTOS #4

25. listopadu 2016 v 22:20 | Uthande |  Fan Photos
V úterý [22,11] Selena navštívila natáčení seriálu "13 Reasons Why", což jak se ukázalo, tak byly pořízené fotky. V "13 Reasons Why" Selena zastoupila roli výkonného producenta. Společnost "Paramount TV" zahájila 7. června 2016 vysílání tohoto seriálu. Ten je natočený podle knihy odJay Asher, která bude vydána v budoucnu, jako je tomu v případě "The Fundamentals of Caregiving" kanálu "Netflix". Selena se objevila na scéně se svou nevlastní sestrou, Gracie. Během natáčení se herci snaží hrát hru a Selena vyhlásí vítěze! Video s tímto momentem ZDE. Později šla Selena na oběd / večeř s natáčecím týmem do restaurace "Sol Food" v San Rafael, CA a fanoušci měli to štěstí se s ním potkat a požádat o ji o podpis / fotku. Podle zpráv fanoušků k nim byla zpěvačka velmi sladká a velmi šťastná!

GALLERY LINKS:
Photogallery > Fan Photos > 2016 > NOVEMBER
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > OTHERS

BRIDGIT MENDLER ISN'T IN CONTACT WITH SELENA

24. listopadu 2016 v 17:19 | Uthande |  Other about Selena
Bridgit Mendler je americká herečka a zpěvačka. Svou kariéru začala v roce 2006. Je známá hlavně pro její roli jako Teddy Duncan v sitcomu "Good Luck Charlie" od Disney Channel. Bridgit byla dříve v kontakt se Selly, s kterou hrála v několika epizodách "Wizards Of Waverly Place". V roce 2013 si také zpívala krátký kus z písně "Come & Get It" od Seleny a říká, že to je jedna z jejích oblíbených písní. Nyní se také pustila do své pěvecké kariéry. Nedávno poskytla rozhovor pro "ET Live" na podporu svého nového EP a během tohoto rozhovoru byla dotázána, zda byly se Selenou přátelé a pokud jsou stále v kontaktu. Odpověď najdete v následujícím záznamu od 14:52.AMERICAN MUSIC AWARDS 2016

21. listopadu 2016 v 21:25 | Uthande |  Public Appearances
Dlouho čekáme na okamžik, kdy se náše Selena znovu objeví na scéně. Po více než třech měsících přerušené práce, způsobené zvýšenými psychickými problémy, které jsou způsobeny nemocí lupus erythematodes, jsme viděli Selenu na červeném koberci. O tom teď mluví celý svět hudby, sociální média až vřou novými inovacemi na téma návratu Seleny Gomez do hudební kariéry. Včera v noci, 20. listopadu, se Selena objevila na slavnostním ceremoniálu "American Music Awards 2016" v Los Angeles, kde byla nominována ve dvou kategoriích: "Artist Of The Year" a "Favorite Female Artist Pop/ Rock". Proti ní byly např. Adele nebo Rihanna. Večer byl plný emocí. Naše Selena se poprvé objevila na červeném koberci v dlouhých, vzdušných, červených šatech od "Prada" na ramínka v hodnotě více než 36.000 $. Vlasy měla ztažené v nízkém ohonu. Na jejím vzhled se podíleli: Hung Vanngo (make-up), Chris Classen (stylista), Lona Vigi (kadeřnice) a Tom Bachik (manikér). Selena získala ocenění a neopomněla poděkovat vstupem na scénu a krásným pláče dojemným projevem, který zůstane dlouho v srdcích fanoušků. Vracíme se do doby, kdy se Selena opět usmívá!
GALLERY LINKS:
Photogallery > Social Networks Picture > Instagram > HUNGVANNGO (HUNG VANNGO) 3x
Photogallery > Public Appearances > Awards > 2016 > AMERICAN MUSIC AWARDS - HQ - NOVEMBER 20 21x
Photogallery > Public Appearances > Awards > 2016 > AMERICAN MUSIC AWARDS - BACKSTAGE & AUDIENCE - NOVEMBER 20 137x
Photogallery > Fan Photos > 2016 > NOVEMBER 8x

"SHE LOOKS LIKE A PRINCESS" SAYS ARIANA GRANDE ABOUT SELENA

21. listopadu 2016 v 19:08 | Uthande |  Other about Selena
Ariana Grande provedla krátký rozhovor pro ET Online v zákulisí American Music Awards 2016. Okomentovala návrat Seleny Gomez a byla šťastná, že ji vidí.VISITORS FOR 46TH WEEK (14.11. 2016 - 20.11. 2016)

21. listopadu 2016 v 16:46 | Uthande |  Statics
Návštěvnost za 46. týden (14.11. 2016 - 20.11. 2016)

Pondělí: 9
Úterý: 9
Středa: 4
Čtvrtek: 12
Pátek: 6
Sobota: 13
Neděle: 15

Celkem: 68

KENDALL JENNER DOESN'T LIKE GOMEZ?

19. listopadu 2016 v 16:29 | Uthande |  Other about Selena
Světově slavná modelka Victoria's Secrets Kendall Jenner, která se proslavila především díky reality show "Keeping Up with the Kardashians", která se objevila se svou rodinou v nedávné době jako zvláštní host pořadu "The Late Late Show with James Corden", kde účinkovala mimo jiné ve hře, která zahrnuje čestné reakce na otázkya pokud nechcete odpovědět, musíte pít / jíst podivné nápoje / občerstvení. V poslední době jsme také mohli o Seleně slyšet v epizodě zábavního pořadu. V jedné z otázek byla součástí názvu Selena. Bylo to o tom, koho nemá ráda z účinkujících videoklipu "Bad Blood" od Taylor Swift. Chvilku bylo ticho, ale potom Kendall včas zareagovala a vypila záhadnou substanci. Otázka zazní v 4:53 ve videu.

| Copyright © 2016 | Uthande |